درگیری‌ فیزیکی نیروی انتظامی با دانشجویان این‌بار در ورزشگاه اصفهان

در دقیقه 60 دانشجویان و تماشاچیانی که پشت دروازه تیم الهلال مستقر شده بودند، با سر دادن شعارهایی مانند بحرین حره حره، اولین گل ما تقدیم به بحرینیا و با نمایش پرچم‌ کشور بحرین، حمایت خود را از مردم مظلوم بحرین و اعتراض به جنایات آل سعود و آل خلیفه بیان کردند.

حمایت از مردم مظلوم بحرین ادامه دارد؛ امشب ورزشگاه اصفهان

تعدادي از دانشجويان تهراني براي حضور در استاديوم بازي امروز سپاهان و الهلال عربستان و اعلام حمايت از مردم مظلوم بحرين به اصفهان عزيمت كردند. در عین حال دانشجویان اصفهانی نیز با تمام قوا و با شعارهاي وحدت اسلامي و پرچم بحرين حضور پیدا خواهند کرد.

واکنش مسئولان به رفتار زشت نیروی انتظامی در ورزشگاه آزادی

حجت الاسلام محمد تقی رهبر عضو کمیسیون قضایی مجلس، حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و عزیز محمدی رئیس سازمان لیگ برتر نسبت به رفتار زشت نیروی انتظامی با دانشجویان و جوانان حاضر در ورزشگاه آزادی در بازی دیروز واکنش نشان دادند.

سه شنبه؛ روز حماسی فوتبال ایران

با توجه به استقبال گسترده از حضور در ورزشگاه آزادی و حمایت از قیام اسلامی مردم منطقه در بازی بین تیم‌های پرسپولیس و الاتحاد عربستان، ستاد دانشجویی این حرکت از تمام اقشار مردم دعوت می‌نماید، با حضور در ساعت ۱۵ روز سه شنبه در مقابل درب شرقی استادیوم آزادی شرایط حضور در استادیوم را فراهم نمایند.

شیطنت‌های سیاسی ورزشی العربیه علیه ایران ادامه دارد

سایت خبری وابسته به شبکه العربیه در ادامه شیطنت‌های خبری خود بار دیگر چهار دیدار بین باشگاه‌های ایران و عربستان را در فضای سیاسی منطقه وارد کرد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.