تیزر فیلم فرشتگان قصاب

در «فرشتگان قصاب» قاچاق اعضای بدن در افغانستان توسط آمریکایی‌ها در پوشش صلیب سرخ و همچنین همکاری ارتش آمریکا با قاچاقچیان به تصویر کشیده می‌شود. این فیلم یکی از پروژه‌های بین‌المللی «آوینی فیلم» است

حیله آمریکا برای ادامه حضور در افغانستان

یک رسانه غربی از ارسال جنگ افزارهایی از سوی واشنگتن به افغانستان خبر داد که نظامیان افغان قادر به استفاده از آنها نیستند از همین رو حضور نظامی آمریکا در این کشور جنگ زده همچنان حفظ خواهد شد.

انتشار گزارش تکان‌دهنده دیگر درباره افغانستان

یک رسانه غربی با انتشار گزارش تکان دهنده ای درباره افغانستان از افزایش شمار کودکان معتاد، 12 سال پس از اشغالگری آمریکا پرده برداشت.

فیلم: امروزمان دهانی و دستی و کاسه ای

دنیا برای خام­خیالان عوض شده است | آری در این معامله پالان عوض شده است || دیروزمان خیال قتال و حماسه ای |امروزمان دهانی و دستی و کاسه ای ||
دیروزمان به فرق برادر فدا شدن | امروز مان به گور برادر گدا شدن

تمسخر سیاست‌های مداخله گرایانه اوباما توسط کاریکاتوریست‌ آمریکایی

این کاریکاتور اوباما را در حالی نشان می‌دهد که در کنار جسد عریان یک غیرنظامی شکنجه شده افغانی عکس یادگاری می‌گیرد و همزمان مدعی لزوم آزادسازی لیبی نیز هست. به عبارت دیگر اوباما به مردم لیبی نیز وعده‌‌ همان آزادی را می‌دهد که سال‌هاست به غیرنظامیان زندانی در ابوغریب، گوانتانامو و مردم افغانستان و عراق هدیه کرده است.

جان می فروشیم، چند می خرید؟

عراقی ها به واسطه اشتباه سربازان امریکایی کشته می شوند و به انها خون بهایی هم پرداخت نمی شود اما همزمان پنتاگون با دولت عراق بر سر پرداخت غرامت به سربازان امریکایی حاضر در جنگ نخست خلیج فارس به توافق می رسد. بر اساس این قرداد به دلیل وحشی گری های صدام حسین در جریان این جنگ ، دولت امروز عراق به صداها سرباز امریکایی اسیب دیده در آن دوران 400 میلیون دلار پرداخت می کند

ناتو ؛ جعبه ابزار ناکارآمد آمریکا در افغانستان

دو دهه است که سازمان پیمان آتلانتیک شمالی بعد از پایان جنگ سرد بین دو حالت خودبزرگ بینی و سرخوردگی تاب می خورد. یک زمان این ائتلاف نظامی به قدری خود را قوی احساس می کند که می خواهد نظم جهانی را تغییر دهد و زمانی نیز در مناقشات جنگ افغانستان به مرحله فروپاشی می رسد.

«کودکان هیولایی» هدیه‌ی آمریکا به مردم عراق و افغانستان

پديده «كودكان هيولايي»، پديده اي است كه با حمله هاي نظامي آمريكا و متحدانش به كشورهايي مانند عراق و افغانستان موضوعيت پيدا كرده است.
«كودكان هيولايي» همان كودكاني هستند كه بواسطه استفاده از اورانيوم ضعيف شده‌ توسط آمريكا و اثرات آن بر والدين آنها بصورت ناقص به دنيا مي آيند كه بخاطر شمايل آنها به اين نام خطاب مي شوند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.