برجام فرصتی برای حمله به ایران است

نشریه هافینگتون پست نوشت: اکنون همه فشار بر روی ایران است و برای ده سال توجه جهان دائما معطوف فعالیت‌های هسته‌ای تهران می‌شود.

عصبانیت صهیونیست‌ها از ادعای ایهود باراک

مقامات امنیتی و سیاسی رژیم صهیونیستی با ابراز ناراحتی از افشاگری‌های وزیر جنگ سابق این رژیم درباره طرح اسرائیل برای حمله به ایران، سخنان او را مغرضانه، سیاسی و تحریف شده خواندند.

قصد حمله به ایران را داشتیم اما توانش را نه

نخست‌وزیر اسبق رژیم صهیونیستی در مصاحبه با رسانه ملی اسرائیل افشا کرد که اسرائیل در سه سال متوالی ۲۰۱۰، ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ تصمیم راسخی برای حمله به ایران داشت اما زمان مناسب برای حمله فراهم نشد.

آیت‌الله صانعی از مواضعش عقب نشست

و چگونه می اندیشند که رژیم صهیونیستی اسرائیل توان حمله به یک کشور بزرگ و قدرتمند همچون ایران را دارد، حال آنکه در برابر گروه کوچکی از فرزندان معنوی امام خمینی (سلام الله علیه) در لبنان توان مقاومت نداشته و با شکستی رسوا و مفتضحانه روبرو گشت.

آقای سناتور همچنان تنش‌آفرینی می‌کند

در شرایطی که اخیراً آمریکایی ها سیگنالهای مثبتی برای کاهش تنش با ایران فرستاده بودند؛ لیندسی سناتور جمهوری خواه که به دشمنی با ایران مشهور است از تنظیم قطعنامه ای با نام «جنگ با ایران» طی دو تا سه ماه آینده و ارائه آن به کنگره خبر داده است

کاریکاتور: خواب آشفته!

اسرائیل و رویای حمله به ایران!

نتانیاهو بار دیگر ایران را تهدید کرد

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی تهدید کرد که اسرائیل ممکن است برای جلوگیری از دسترسی ایران به تسلیحات هسته‌ای حمله‌ای یکجانبه علیه کشورمان انجام دهد.

داستان احتمال حمله نظامی غرب در سال ۸۲

در واقع این سیاستمداران خاص بودند که از اخم و ترش‌رویی غربی‌ها، مانند اسلاف قاجاری، خود را موظف به اقدامات ویژه می‌دانستند تا رضایت خاطر قدرت‌های خارجی را حاصل کنند.

کاریکاتوری که اعتبار اسرائیل را به خطر انداخت

خبرگزاری رویترز در گزارشی نوشت بحث حمله به ایران و خط قرمزی که بنیامین نتانیاهو در سازمان ملل برای ایران ترسیم کرد اعتبار اسرائیل را به خطر انداخته است.

کاریکاتور: خیالات خوش پرز!

پرز : تردید ندارم اوباما به ایران حمله می‌کند‎.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.