شمار شهدای غزه به ۱۳۳ نفر رسید

منابع فلسطینی گزارش دادند که شمار شهدای غزه در پنجمین روز حملات رژیم صهیونیستی علیه مردم بی دفاع نوار غزه به ۱۳۳ نفر رسید.

اسرائیل خود را می‌خورد؟

محمد ایمانی-اسرائیل از قبیل افعی‌هایی است که وقتی ناتوان شوند، خود را می‌خورند. این مدعا را باید شرح داد و برای آن سند اقامه کرد. غزه که اکنون برای پنجمین روز هدف حملات هوایی و زمینی و دریایی وحشیانه قرار دارد، باریکه کوچکی با عرض 6 تا 12 کیلومتر، طول 40 کیلومتر و جمعیت 1/5 […]

آماده‌باش غزه برای‌مقابله با حملات‌صهیونیستها

به دنبال حملات گسترده هوایی رژیم اشغالگر قدس به غزه از بامداد امروز و تهدید جنبش حماس از سوی سران این رژیم، سخنگوی وزارت امور داخلی در غزه اعلام کرد که تمام نیروهای پلیس و نهادهای امنیتی در حالت آماده باش هستند.

حملات گسترده جنگنده‌های صهیونیستی به غزه

به نوشته پایگاههای اینترنتی مقاومت فلسطین، جنگنده های اف 16 صهیونیستی مناطق نزدیک به منازل مسکونی غرب خان یونس، شرق البریج، المغازی و حی الزیتون را بمباران کردند.

لیونی: جنگ غزه حماس را مشروع کرد

وزیر خارجه سابق رژیم‌صهیونیستی با انتقاد از سیاست‌های «بنیامین نتانیاهو» در قبال جنبش حماس، گفت جنگ غزه به ان جنبش مشروعیت بخشیده و تداوم سیاست‌های کنونی به روی کار آمدن حماس در کرانه باختری می‌انجامد.

نوزادان غزه همنام موشک‌های ایرانی

فلسیطینی‌ها به پاس حمایت ایران در جنگ اخیر غزه، نام موشک‌های ایرانی «فجر» را برای نوزادان خود برگزیده‌اند.

ارتش اسرائیل: نتانیاهو تو بازنده‌ای!

پس از پایان نبرد هشت روزه در نوارغزه و شکست خفت بار رژیم صهیونیستی در برابر موشکهای مقاومت فلسطین، واکنشهای مختلفی مطرح شده است

غزه پس از جنگ۸ روزه،چه خبر؟

غزه این روزها در حال و هوای پیروزی بزرگی که مقاومت محقق کرده است، بسر می‌برد و در کوچه و خیابان‌های آن پارچه نوشته‌هایی که بر روی آنها تبریک پیروزی و تشکر از ایران نوشته شده است، مشاهده می‌شود.

جنگ هشت‌روزه در آينه آمار و ارقام

آمار مربوط به تجاوز رژیم صهیونیستی به نوار غزه و زیان‌های وارده به طرفین، بیانگر طرف پیروز و طرف ناکام این جنگ است. جهاد اسلامی ۶۰۰ موشک به سمت سرزمین‌های اشغالی شلیک کرد که شامل فجر ۵، کورنیت زمینی ـ دریایی و برای نخستین بار C۸K، افزون بر موشک‌های گراد و قدس و توپ‌های ۱۰۷ بوده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.