نمایشگاه‌کاریکاتور پرواز خاموش هواپیمای‌‌ایرانی

نمایشگاه کاریکاتور «پرواز خاموش» به مناسبت ۱۲ تیرماه سالروز حمله ناو آمریکایی به هواپیمای مسافربری در سال ۱۳۶۷به همت معاونت هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به شکل همزمان در نگارگذر چهارراه ولی عصر(عج) و خانه کارکاتور ایران برپا می‌شود.

ایران شکایت از آمریکا را نیمه‌کاره رها کرد

اگر این حادثه به طور عکس اتفاق افتاده بود، یعنی آمریکایی ها قربانی یک چنین عملیاتی قرار می گرفتند، بدون شک این سازمان ها با تشکیل کنفرانس ها، سخنرانی ها، پیشنهادات و غیره واکنش بسیار متفاوت و فعالی را از خود نشان می دادند و حتی شورای امنیت با ادعای به خطر افتادن صلح و امنیت بین المللی دست به اقدامات اجرایی موثر علیه کشور مرتکب می زد

غیرعمدی بودن جنایت حمله به ایرباس ایرانی، «جوک قرن» است

این شبهه بیشتر از اینکه جایگاه علمی داشته باشد، یک مطلب بامزه است که می‌تواند به عنوان جوک قرن معرفی شود! ناو فوق پیشرفته وینسنس با توجه به دستگاه‌های ردیاب و تشخیصی که در اختیار دارد، چطور می‌تواند سیگنال‌ها و دریافت‌های غلطی از وزن، نوع پرواز و اوج‌گیری هواپیما داشته باشد و با اعلام شلیک ناخدا راجرز، دستور قتل 290 مسافر بی‌گناه را بدهد؟ این مساله اساسا غیرقابل پذیرش است.

نماهنگ جرم پرواز +دانلود

نماهنگ «جرم پرواز» با صدای پویا بابایی منتشر شد.این اثر به مناسبت سالگرد شهادت 290 نفر از مسافران هواپیمای ایرباس ایران تهیه شده است.

پاسخ امام به‌منتظری درباره حمله‌ به‌‌ایرباس

مردم شریف ایران بدانند که این روزها دستهای ناپاک شرق و غرب برای هدم اسلام و مسلمین در یکدیگر گره خورده است، باید نگذاریم که تلاش فرزندان انقلابی‏مان در جبهه‏ ها از بین برود.

فراخوان شعر و ترانه برای «بغض دریا»

باشگاه ترانه و موسیقی راه فراخوان شعر و ترانه بغض دریا را منتشر کرد.

ماکت ایرانی، آمریکاییها را سرکار گذاشت

رسانه های غربی به تازگی اخباری مبنی بر تلاش ایران برای ساخت یک فروند ناو هواپیمابر که بسیار شبیه ناو هواپیمابر نیمیتز آمریکاست منتشر کرده اند.

کلیپ: همراه با مسافران ۶۵۵ در تبریز

کلیپ «همراه با مسافران پرواز655 در تبریز» که به همت دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی تولید شده است. یادمان شهدای حمله ناوگان آمریکا به هواپیمای مسافربری ایران است.

شعر: هنوز آثاری از گل‌های سرخی مانده بر دریا

هنوز آثاری از گل‌های سرخی مانده بر دریا | هنوز از بغض معصومانه‌ای دارد خبر دریا || خلیج فارس دارد رودرودی تازه می خواند | که موجاموج سرشار است از خون جگر دریا

مناظره کوشکی و زیباکلام درباره هواپیمای ۶۵۵

رفتار خصمانه یعنی چه؟ یعنی به یک هواپیمای مسافربری حمله شده و در آب سقوط کرده است و 290 نفر مسافر در آن کشته شدند. خُب آمریکا باید مسئولیت این رفتار را در همه ابعاد آن بپذیرد. که این واژه «همه ابعاد»، یک استانداردهای بین‌المللی دارد.