سایت خبرگزاری‌دانشجو شب گذشته هک شد

سایت خبرگزاری دانشجو (snn.ir) شب گذشته پس از یک حمله سایبری به روشی نوین هک شد.

شبکه‌ بازیهای آنلاین «سونی» هک شد

به دنبال اکران فیلم جنجال‌برانگیز «مصاحبه» درباره توطئه قتل رهبر کره شمالی در آمریکا، دو شبکه بازیهای آنلاین «سونی» در روز کریسمس هک شد.

سونی، توییتر را به اقدام قانونی تهدید کرد

شرکت سونی، توییتر را تهدید کرد که در صورت انتشار اطلاعات هک شده این شرکت، از این شبکه اجتماعی شکایت خواهد کرد.

نگرانی مضحک وبگاه کنگره آمریکا

وبگاه کنگره آمریکا در گزارشی مدعی شد که در صورت به نتیجه نرسیدن مذاکرات، ممکن است ایران به شرکت‌های آمریکایی حمله سایبری کند.

اسرار پروژه «نابغه» علیه ایران فاش شد

بر اساس اطلاعاتی که ادوارد اسنودن، پیمانکار سابق آژانس امنیت داخلی امریکا در اختیار روزنامه ‏واشنگتن پست قرار داده است، دستگاه ‌های اطلاعاتی این کشور در سال 2011، 231 یک ‏بار به پایگاه ‌های اینترنتی مختلف به ویژه ایران، روسیه، چین و کره شمالی حمله کرده است.

ادعای جدید آمریکا علیه ایران

در سال های اخیر مقامات آمریکایی با جوسازی های خبری و به منظور تهدید کشورهایی مانند ایران، چین و روسیه مرتباً مدعی حملات آنها به زیرساخت های سایبری خود می شوند.

آغاز موج جدید حملات سایبری به آمریکا

به نوشته نيويورك تايمز، يك مقام آمريكايي گفته است كه مبداء موج جديد حملات سايبري نقطه‌اي است در خاورميانه اما او به طور اخص به ايران و يا كشوري ديگر اشاره نكرد.

چه کسی کاخ سفید را منفجر کرد؟

انتشار خبر حمله به کاخ سفید و مجروح شدن اوباما در توئیتر خبرگزاری آسوشتیدپرس،خیلی‌ از آمریکایی‌ها را وحشت زده کرد؛خبری که مشخص شد با هک اکانت این خبرگزاری منتشر شده است. اما چه کسانی توانسته‌اند خبری را منتشر کنند که باعث به هم ریختن بازارهای مالی آمریکا و وحشت مجدد مردم این کشور شد؟

«زخمی شدن اوباما» در حمله سایبری به آسوشیتدپرس!

این حمله سایبری باعث شد ارزش سهام بازارهای بورس آمریکا به طور موقت افت کند. بدترین افت به «داو جونز» مربوط می‌شد که سقوطی ۱۵۰ رقمی را برای دقایقی تجربه کرد.

اسراییل بمباران سایبری شد

در پی حملات گروههای هکری که پایگاههای اطلاعاتی و جاسوسی رژیم صهیونیستی را به طور گسترده هدف قرار داده، مقامات تل آویو از کشورهای غربی طلب استمداد کردند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.