نفس‎هایشان به شماره افتاده است

از تنگی نفس جانبازان شیمیایی چه کسی خبر دارد؟ نفس‎هایمان به شماره افتاده، من یک جانباز شیمیایی‏‌ام. بدون سر و صدا شیمیایی‎مان کردند و حالا بدون سر و صدا … .

ایران قربانی حقوق بشر

 دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار تعدادی از آثار جشنواره با موضوعات شهدای ترور، جنایات منافقین و گروه های تروریستی، حمله به هواپیمای مسافربری ایران، حملات شیمیایی و شهدای هسته ای در قالب چهار لوح برای اکران مردمی در شهرها و روستاهای کشور آماده کرده است.

گاز سارين از طريق تركيه وارد سوريه شده است

یک پژوهشگر سیاسی مشهور آمریکایی از اقدام کاخ سفید در انتقال گاز سارین از طریق ترکیه به سوریه برای گروههای مسلح خبر داد.

دروغ اوباما درباره سوریه

روزنامه نگار و محقق سرشناس امريکايي مي‌گويد، باراک اوباما، رئيس جمهور امريکا درباره حمله تسليحات شيميايي در نزديکي دمشق پايتخت سوريه در ماه اگوست دروغ گفته است.

عکس‌های خاطره‌انگیز برای آمریکا

این سؤال برای افکار عمومی دنیا مطرح است که چگونه دولتی که بیشترین سابقه کاربرد جنگ‌افزارهای شیمیایی علیه شهروندان کشورهای مختلف جهان را در کارنامه خود دارد، دایه دلسوز‌تر از مادر برای مردمی شده که توسط تروریست‌های مزدور آمریکا در سوریه، قربانی سلاح‌های کشتار جمعی شده‌اند.

گزارش آمریکا درباره حمله شیمیایی در سوریه

دولت آمریکا گزارش خود درباره حمله شیمیایی در سوریه را منتشر کرد.

«بهشت مسموم»؛ روایت مظلومیت سردشت

«بهشت مسموم» نوشته منیژه جانقلی است. نویسنده در این کتاب که توسط مرکز اسناد انقلاب اسلامی به چاپ می‌رسد، سعی دارد درد و رنج‌های حاصل از بمباران شیمیایی مردم سردشت و صدای مظلومیت آنها را به گوش جهانیان برساند.

اینفوگرافی: تاریخچه جنگ‌های شیمیایی

۸ تیر ماه سالروز بمباران شیمیائی سردشت و روز مبارزه با سلاح های شیمیایی و میکروبی نامگذاری شده است.

دردناک‌ترین جنایت سده اخیر+عکس

پنتاگون اعلام کرد که هیچ گزارشی مبنی بر بیماری‌های مرتبط با عملیات آمریکا در فلوجه منتشر نشده و سخنگوی وزارت دفاع آمریکا در گفت‌وگو با بی‌بی‌سی با تکرار این مطلب، نیروهای آمریکایی را از چنین فاجعه انسانی تبرئه کرد، همه ماجرا همین بود؟

عکس: آیت‌الله خامنه‌ای در منطقه شیمیایی

به ارتفاعات رسیدیم، همین‌ که از ماشین آمدیم پایین، یک هلی‌کوپتر که می‌خواست در آن منطقه به زمین بنشیند توجهمان را جلب کرد. با خودمان گفتیم در این شرایط ناامن آسمان، چه کسی با هلی‌کوپتر به این‌جا آمده؟ دیدیم یک برادر جانباز با دو عصا در زیر بغل از هلی‌کوپتر پیاده شد و پس از او یک نفر با لباس سپاه آمد که متوجه شدیم آیت‌الله خامنه‌ای است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.