آمار تلفات پ‌ک‌ک طی حملات ارتش ترکیه

خبرگزاری آناتولی از کشته شدن 390 عضو پ‌ک‌ک از جمله چند تن از رهبران این سازمان در عملیاتهای مستمر ارتش ترکیه در شمال عراق خبر داد.

حمله نظامی، همیشه برای آمریکا گزینه است

مقام ارشد آمریکا می‌گوید کشورش در صورت حمله ایران به رژیم صهیونیستی از این رژیم محافظت خواهد کرد.

بهانه‌های ترکیه برای بمباران مواضع پ.ک.ک

آمریکا فعلاً در مورد ایجاد منطقه حائل و پرواز ممنوع در شمال سوریه، قولی به آنکارا نداده اما شواهد نشان می‌دهد که اگر در شرایط فعلی، چیزی به نام منطقه پاک به وجود آید، خیال مقامات آنکارا از بابت کنترل مرزهای جنوبی و قدرت نگرفتن کردها راحت می‌شود.

جیمی کارتر: اسرائیل توان حمله به ایران را ندارد

رئیس‌جمهور اسبق آمریکا در مصاحبه‌ای تصریح کرد رژیم صهیونیستی از قابلیت‌های کافی برای حمله نظامی به تأسیسات هسته‌ای ایران برخوردار نیست.

۱۴ دلیل به‌صرفه نبودن حمله نظامی به ایران

هرچند در طول سال‌های متمادی پس از انقلاب اسلامی دشمنان تلاش کرده‌اند با تهدیدات نظامی، ملت ایران را از مسیر استقامت و استقلال‌طلبی به حاشیه برانند، اما در عمل پوچی این تهدیدات ثابت‌شده است و با دلایل گوناگون می‌توان آن را به اثبات رساند.

در معرض حمله گازانبری آمریکا و اسلام آمریکایی هستیم

جلیلی نظام بانکی و سیستم اقتصادی را نامطلوب دانست و گفت: این سیستم به‌گونه‌ای مشکل دارد که 23 نفر مبلغی بالغ بر 11 هزار میلیارد تومان معوقه بانکی دارند، این مبلغ چیزی حدود 3 برابر یارانه تمام مردم در یک ماه است، جالب‌تر آنکه این افراد به هیچ نحوی در کارهای تولیدی فعالیت ندارند و این مسئله از جمله مواردی است که باید در اولویت دولت اقتصادی قرار بگیرد.

دیدار منتقدان دولت سوریه با «کاروان صلح»

قطر و عربستان حتی اگر عرب و مسلمان هم باشند، طرفدار صهیونیست‌ها هستند و خیر سوریه را نمی‌خواهند. ما اجازه نخواهیم داد آن ها در امور سوریه دخالت کنند.

آمریکا از درک قدرت تهاجمی ایران عاجز است

بدانید ایران و ایرانی از تهدید خارجی، نمی ترسد و بر عکس، عامل انسجام جامعۀ مومن و غیرت مند ایران و متحدین انقلابیش در سراسر جهان است و حوادث تاریخی پس از انقلاب نیز گونه این ادعا است. بنابراین به شما توصیه می کنم، اعتبار کلامتان را متناسب با توانمندی های خود و طرف مقابلتان خرج کنید، و بیش از این خود را مضحکۀ جامعۀ غیور و انقلابی ایران اسلامی قرار ندهید.