مديری كه خودش را بورسيه كرد +سند

در حالی كه با جنجال‌سازی ابتدایی روزنامه‌های افراطی و برخي از افراد اصلاحطلب، درباره تخلف گسترده در اخذ بورسيه‌های تحصيلی، نوك پيكان اين رسانه‌ها به سوي اصولگرايان نشانه رفته بود، رفته رفته تشت رسوایی اين جماعت بيش از پيش از بام می‌افتد.

ضعف مفرط نظری در کتاب جامعه‌شناسی ایران

این کتاب، یادداشت‌های روزنامه‌نگارانه منقطعی، حاوی بلند بلند تصور کردن مؤلف محترم، به منظور نافرجام فهم مسائل سیاسی ایران از یک دیدگاه متعصبانه اصلاح‌طلبانه است که به لحاظ مفهومی آشفته، به لحاظ مستندات نارسا، به لحاظ نظری یکسره فارغ‌بال، به لحاظ روشی «بی‌روش»، و به لحاظ زمانه تاریخ‌گذشته است.

درباره جلایی پور و دموکراتهای ایرانی

اگر آقای جلایی پور را از نزدیک ببینم با توجه به سابقه فکری و سیاسی‌ای که از ایشان در ذهن دارم حتما به عنوان یک دانشجو به ایشان توصیه می‌کنم به جای وقت تلف کردن برای انتشار چنین کتاب حجیمی در همان روزنامه های آرمان و اعتماد و شرق قلم بزنند تاثیر گذار تر خواهند بود.

دسته گل دولت روحانی در سالگرد 9 دی

اگرچه وزیر ارشاد از این گفته خود عقب نشینی کرد، ولی در عمل، کتابی در وزارت ارشاد دولت یازدهم مجوز نشر گرفته است که حاکی از عملی شدن حرف وزیر مبنی بر حذف ممیزی قبل از انتشار است. انتشار کتابی که اگر یکبار آنهم به صورت سطحی مطالعه می شد، به دلیل کثرت مشکلات و تهمت ها به انقلاب و کشور نباید مجوز می گرفت.