خدايا به خاطر آنچه درباره ام می گویند، بازخواستم نکن

آنچه صادق عزیز در این مقاله نوشته نمونه آشکار «کم من ثناء جمیل لست أهلا له نشرته» است. تعبیرات این مقاله شایسته بزرگانی است که عمری را در علم و تبلیغ و جهاد و اجتهاد صرف کرده اند، نه بنده که همیشه دنباله رو و شاگرد این عزیزان بوده ام.

حمیدرضا غریب‌رضا: پیشگام نهضت مردمی جهان اسلام و مبلغ بین‌الملل

غریب‌رضا به مردمی کردن نهضت جهانی اسلام در ایران و جهان اهتمام دارد، در ایران در دانشگاه‌ها، رسانه‌ها و محیط‌های مختلف حاضر است و بسیاری چهره‌ها نظیر عصام العماد، شهید حوثی، راشد الراشد، التهامی، مجدی حسین و… از طریق او به فضای عمومی معرفی‌شده‌اند.

مشاهدات روحانی ایرانی از خیابان‌های دمشق

حرم در یک بازه زمانی حدودا دو ماهه، نیمه محاصره بود، اما با مجاهدت‌هایی که انجام گرفت، فضا تغییر کرد. منطقه سیده زینب هم اینک در یک مربع امنیتی، قرار دارد که در اطراف این مربع امنیتی مدافعان دلیر حرم مستقر هستند و اجازه نمی‌دهند تروریست ها قدمی به سمت حرم نزدیک شوند. بحران اساسی در منطقه سیده زینب(س) برطرف شده و مسیر زندگی عادی همچون رفتن مردم به بازار، پارک، خرید و حتی مراسم عروسی برقرار است.

مصر بر لبه پرتگاه جنگ داخلی

پروژه آمریکا این بود که گروه‌های اسلامی مثل اخوان المسلمین با چراغ سبز آمریکا در کشورهای اسلامی مانند مصر و تونس به قدرت برسند. لذا می‌بینید که مسئولان آمریکایی پیش از انتخابات با مرسی و رهبران اخوان المسلمین دیدار می‌کنند.

انتخابات ایران؛ رقابتی ملی زیر نظر دیدگان جهان

سعید جلیلی از سال 2007 به مدت 6 سال پرونده هسته ای را در دست داشته است. در این سالها توانسته فرصت قدرتهای غربی را برای تحمیل نظرات و شرایطشان بر ایران از بین ببرد. با این که تهران شرایط سازمان بین المللی انرژی هسته ای، از جمله نظارت بین المللی بر راکتورهای هسته ای ایران را پذیرفته ولی جلیلی با مهارت قابل توجهی توانسته از تونل های سیاست بین الملل عبور کند، بدون اینکه برنامه هسته ای ایران با مانع جدیدی مواجه شود.

هدف از بین بردن کل مقاومت بود

بدون شک پیروزی مقاومت در این جنگ، ضریب امنیتی ایران را در مقابل تهدیدات رژیم صهیونیستی و آمریکا بسیار بالا برد. این حساب‌گری سیاسی در آمریکا و اسرائیل وجود دارد که وقتی ارتش اسرائیل نتوانست در برابر مقاومت که دارایی‌های تسلیحاتی‌ش قابل مقایسه با ایران نیست به پیروزی برسد قطعا نخواهند توانست به ایران حمله کنند.

غریب‌رضا از «امام و بیداری اسلامی» می‌گوید

در برنامه‌ی امشب دهه خط امام حجت‌الاسلام غریب‌رضا به بررسی «نقش حضرت امام و حضرت آقا در بیداری اسلامی و همچنین بررسی وضعیت فعلی و آینده انقلاب مردم مصر» می‌پردازد.

مشکل این است که کار بین‌المللی را دولتی کرده‌ایم

این فعال عرصه بین‌الملل ادامه داد: متاسفانه برخی سیاست‌های تنش‌زدایی و اعتمادسازی که در آن دوره مطرح بود، باعث می‌شد که نخواهند رابطه‌شان با علی عبدالله صالح به هم بخورد. این اتفاقات در حالی رخ داد که جوانان انقلابی در صعده همسو با اندیشه انقلاب اسلامی ایران بودند.

از شکست حصر غزه تا نظام جهانی مستضعفان

این تجمع مردمی بین المللی به نوعی محاکمه عملی سازمان ملل، اعتراض عملی به سازمان کنفرانس اسلامی و نمایش عمق گسل فکری میان نخبگان و حاکمیت های سازشکار با رژیم صهیونیستی است. اقداماتی از این دست نشان دهنده سطح مشروعیت سیاسی نهادها و حاکمیت هایی است که از خوف یا طمع به اسرائیل و آمریکا از منبع اصلی قدرت خود یعنی توده ها و نخبگان آزاده خود غافل شده اند.

سكولارها، دايه‌هاي دلسوزتر از مادر!

اینها ادبیات و مناصب دینی را برای سکولاریزه کردن جامعه هزینه می کنند. برای مراجع و جایگاهشان سینه چاک می کنند و واحرمت فقهاء سر می دهند ولی اساسا به چیزی به نام فقه اعتقاد ندارند و با حاکمیت فقه و فقهاء از ریشه مخالفند.