از «مدیران پروازی» تا فرمانده «طی الارض»!

در برخی دولت های جمهوری اسلامی، برخی مدیران که مسئولیت های مهمی در استان ها و شهرستان ها برعهده داشتند، به «مدیران پروازی» مشهور بودند. آن حضرات از ما بهتران، خانه و زندگی مرفه و آنچنانی بیت المالیده شان در مناطق مرفه بالاشهر تهران بود و محل مدیریتشان در استان ها و شهرستانهای دورافتاده.

ماجرای تصاویر چهره‌های فرهنگی روی لباس

طراح تی‌شرت‌هایی که در اخیراً بحث‌برانگیز شده است، می‌گوید استقبال از تی‌شرت‌هایی با تصویر سردار سلیمانی بیشتر بوده و در روزهای اخیر 200 تی‌شرت با چهره او به فروش رفته است.

تصاویر منتشرنشده از سیدحسن نصرالله در دهه ۶۰

عکسی جالب و منتشر نشده از حجت الاسلام سیدحسن نصرالله و شهید حجت الاسلام سیدعباس موسوی – روز قدس سال 1362 بعلبک لبنان

ماجرای زندانی شدن سیدحسن نصرالله در ایران

«سید عزیز» عنوان خاطرات خودگفته سیدحسن نصرالله است که به قلم حمید داوودآبادی نوشته شده است. در این کتاب زوایای ناگفته‌ای از زندگی او روایت شده که یکی از آنها زندانی شدن او در ایران در دوره نخست‌وزیری میرحسین موسوی است.

برای سعید سلطانی‌فر؛ تویی که نمی‌شناختمت!

چند روز پیش، یه هنرپیشه و فوتبالیست، در غربت جان داد، ولی در کجای سینمای ما ازش خبری دیدیم جز تسلیت برنامه هفت و یه خبر کلیشه ای ناقص که همه سایتها زدن!

«دیدم که جانم می‌رود» به چاپ ششم رسید

بهترین نامی که برای آن به نظرمان رسید، «حزب‌الله شرق تهران» بود. کل تشکیلات‌مان به جلساتی محدود بود که بیشتر در خانه «سیداحمد جلالی پروین» تشکیل می‌شد. قصد و هدف‌مان از راه‌اندازی این تشکیلات که حتی دفتر و دستک نداشت، فعالیت فرهنگی علیه منافقین، بنی‌صدری‌ها و صد البته انجمن حجتیه‌ای‌ها بود.

داودآبادی: توقعی از دولت یازدهم ندارم!

حمید داودآبادی گفت: درباره سیاست‌های فرهنگی دولت آینده نظری ندارم. باید بیش‌تر از قبل کار کنیم.

نسل جوان، خاطرات جنگ را از گور سینه ما بیرون می کشند

متأسفانه يا خوشبختانه در اين چند سال، سازمان‌ها و نهادهای مختلفی به سراغ حاج صادق آهنگران رفته بودند اما هر كدام در همان آغاز، كار را رها كرده و بر زمين گذاشته بودند و اين بی‌اعتمادی را برای ایشان به وجود آورده بودند كه كارشان تبديل به كتاب نمی‌شود. به همين دليل بود كه تا بعد از چاپ و توزيع این كتاب در بازار، وی باور نداشت كه اين كار به ثمر بنشيند.

معتبرترین کتاب تاریخ دفاع مقدس را فرانسه چاپ خواهد کرد

زمانی برسد معتبرترین کتاب برای تاریخ دفاع مقدس را با چاپ فرانسه باید بخوانید، یکی از کاملترین کتابخانه های دفاع مقدس در فرانسه هست. گروههای امریکایی، هلندی، فنلاندی در حال تحقیق بر روی راهیان نور هستند.

گزارش تصویری: غرفه تریبون مستضعفین در نمایشگاه مطبوعات

غرفه سایت تریبون مستضغفین در راه رو شانزده نمابشگاه مطبوعات میزبان چهره‌های مختلف سیاسی فرهنگی اجتماعی بود.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.