مدِ روز…

جناب دکتر حداد عزیز! همایش دلواپسان در اردیبهشت ۹۳ برگزار شد. واژه دلواپسان از آن روز وارد ادبیات سیاسی کشور شد. آن روزها علیه برجام هسته ای حسن روحانی سخن گفتن، جرم کمی نبود و مجازاتهای سنگینی بدنبال داشت از تیترهای توهین آمیز رسانه های بزک کننده برجام وشنیدن ناسزاهای پی در پی روحانی تا…

روزی که صحت فهم و گفتار شما درباره برجام بر همگان آشکار می‌شود

حضرات آقایان زاکانی، کوچک زاده، رسایی، شریعتمداری و… بر شما پوشیده نیست که امثال نگارنده در بسیاری از امور هم نظر با شما نیستند سهل است، کم پیش نیامده که جواب های را هوی داده و تا آنجا که در وسع این قلم بوده و متقابلا به تندی و تیزی و گاه به تحقیر شما و رسانه ها و سخنان و همتایان شما را نواخته اند…

مشروح سخنان موافقان و مخالفان «طرح اقدام متناسب دولت در اجرای برجام»

نماینده تهران در مجلس در بخش دیگری از سخنانش یادآور شد: اگر قانون مهم بود و دولت می‌خواست به قانون عمل کند، خطوط قرمز ترسیم شده توسط مقام معظم رهبری را رعایت می‌کرد، اگر قانون مهم بود، دولت به قانون الزام به حفظ حقوق و دستاوردهای هسته‌ای عمل می‌کرد، اگر قانون مهم بود دولت لایحه برجام را به مجلس ارائه می‌داد.

چه کسی متن غلط را به وزیر اطلاعات ارائه داد؟

نماینده مردم تهران نوشت: ضمن تشکر از وزیر اطلاعات که خطای فاحش را اصلاح کردند، سؤال این است که چه کسی آن متن غلط را در اختیار وزیر اطلاعات قرار داده است تا در برنامه زنده به نقل از رهبر انقلاب قرائت کند؟

حذف عنوان «فجر» قابل تحمل نیست

نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی گفت: شورای عالی انقلاب فرهنگی و مجلس شورای اسلامی به این مساله ورود خواهند کرد.

نامه ارشاد به رسانه‌ها برای تعریف از برجام

نماینده مردم تهران در مجلس با انتقاد از عدم ارائه ترجمه رسمی متن برجام به مجلس، گفت: وزارت ارشاد در نامه‌ای به رسانه‌ها به مصوبه‌ای از شورای عالی امنیت ملی اشاره کرده که در آن رسانه‌ها اجازه انتقاد از متن برجام را ندارند.

پیش از ارائه لایحه الگوی اسلامی پیشرفت، تدوین برنامه ششم غیرقانونی است

بند اول برنامه پنجم کشور دولت را موظف کرده تا لایحه الگوی اسلامی- ایرانی پیشرفت را به تصویب مجلس برساند و سپس بر مبنای آن برنامه ششم کشور را تهیه نماید؛ ولی علی رغم تأکید قانونگذار بر این مسأله، دولت محترم بدون آنکه لایحه الگو را به تصویب مجلس برساند، به سرعت مشغول تدوین برنامه ششم است.

هفته‌نامه نه دی رفع توقیف شد

دادگاه ویژه روحانیت رفع توقیف هفته نامه ۹دی را رسما به هیأت نظارت بر مطبوعات ابلاغ کرد.

چرا درباره وضعیت تحریم اطلاع‌رسانی نمی‌شود

نماینده مردم تهران با اشاره به اظهارات روحانی که در گیلان گفته بود مذاکره وقتی تمام شود جزئیات آن را منتشر خواهیم کردگفت: چرا درباره وضعیت تحریم‌ها به مردم چیزی نمی‌گویند.

«اسکانیا» در حال شماره‌گذاری است

رسایی با تکذیب ادعای رئیس پلیس راهور خبر داد: اتوبوس‌های شرکت عقاب افشان (اسکانیا) در حال شماره گذاری است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.