پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

اصلاح آیین‌نامه‌ تکمیلی تعرفه‌ برق

مدیرعامل توانیر حجم کاهش تلفات شبکه برق کشور را در سال 93 معادل تولید برق یک نیروگاه یک‌هزار مگاواتی اعلام کرد و گفت: مسامحه در اجرای طرح‌های مصوب کمیته ملی کاهش تلفات برق غیرقابل پذیرش و گذشت خواهد بود.

برنامه‌های وزرات نیرو برای مبارزه با فساد

وزیر نیرو با تشریح برنامه‌های این وزارتخانه برای مواجهه با کاهش قیمت نفت، از رشد صادرات برق به‌عنوان یکی از راهکارهای موجود نام برد؛ وی همچنین اقدامات وزارت نیرو برای مبارزه با فساد را تشریح کرد.

وزیر نیرو:تهران در خطر نشست زمین است

وزیر نیرو نسبت به برداشت بیش از حد منابع زیرزمینی و مشکلات نشست زمین در دشت‌های تهران هشدار داد و گفت: در صورت عدم کنترل این موضوع، خطرات قابل توجهی زیرساخت‌های موجود تهران را تهدید خواهد کرد.

ساخت خط انتقال برق بین ایران و ارمنستان

در دیدار وزیر نیروی کشورمان با همتای ارمنستانی وی بر احداث خط سوم انتقال برق بین دو کشور و تقویت تبادل انرژی بین دو کشور تاکید شد.

خرید آب از بخش خصوصی جدی شد

وزیر نیرو با اعلام اجرای 30 هزار میلیارد ریال پروژه تامین آب و جمع آوری فاضلاب با مشارکت بخش خصوصی، گفت: 20 مجتمع آبرسانی در روستاها ساخته می شود.

افزایش بازده نیروگاه‌های کشور

وزیر نیرو از افزایش بازده نیروگاه‌های کشور با استفاده از نسل جدید صنعت نیروگاهی خبر داد.

نیروگاه‌های کوچک برای جلوگیری از هدر برق

وزیر نیرو گفت: به منظور جلوگیری از هدر رفت برق، سیاست جدید وزارت نیرو ایجاد نیروگاه‌های کوچک است اما تولید برق در سایر نیروگاه های بزرگ نیز همچنان در دستور کار دولت است.

واردات «آب» وابستگی ایجاد می‌کند

وزیر نیرو در مورد خواسته برخی نمایندگان مبنی بر واردات آب از سایر کشورها تاکید کرد: می‌توان از کشورهایی که با آن ها تعاملاتی داریم آب وارد کنیم اما احتمال تغییر در تعاملات است و وابستگی در مساله آب به هیچ وجه خوشایند نیست.

تیم اقتصادی دولت چپ است یا راست؟

حسن روحانی رییس جمهور بارها گفته که مبنای انتخاب وزرای خویش را ، شایسته سالاری و کارآمدی قرار داده ولی به هر روی ، سابقه و تفکر سیاسی هریک از وزرای تیم اقتصادی وی ، قطعا تاثیرات خود را بر سیاست ها و اقدامات دولت در عرصه اقتصاد ملی خواهد گذاشت .

شرایط پاداش و جریمه مشترکان برق خانگی

با اصلاح تعرفه‌های برق مشترکان خانگی با دستور شخص رئیس جمهوری متوسط قیمت فروش برق به مشترکان خانگی برای تابستان سال جاری حدود 50 تومان به ازای هر کیلو وات ساعت تعیین شده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.