بررسی روزانه ۱۰۰ مرگ در پزشکی قانونی

آمارهای ثبت احوال نشان می دهد روزانه ۹۵۰ تا ۱۲۰۰ نفر در کشور فوت می کنند که مرگ بیش از ۱۰۰ نفر از این تعداد بر اثر حادثه رخ می دهد.

تیم چک و خنثی سپاه در فرودگاه مشهد

به منظور آمادگی در برابر حوادث و امدادرسانی در کمترین زمان ممکن در حین بحران، مانور طرح اضطراری هواپیما در فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی نژاد مشهد اجرا شد.

اخبار سوریه مربوط به فرهنگ است نه حوادث

حالا که با امری این‌چنین واقعی رخ در رخ هستیم، شاید درست‌ترین راه این باشد که در کنار مخالفت، مساله‌ی جنگ را حذف نکنیم. اگر باور داشته باشیم به مساله‌ی جنگ، پس به آداب جنگ باید بپردازیم. آداب جنگ بزرگان عالم چه‌گونه بود؟ پیام‌بر در جنگ با مشرکان آیا اجازه‌ی مثله‌ داد؟ آیا هتک حرمت‌ها را پذیرفت؟ آیا عرض و ناموس مخالفان را حلال کرد؟ علی در جنگ میان مسلمانان آیا بر کشته‌گان مخالفان نماز نخواند؟!

چاقوکشی در دبیرستان 20 زخمی برجا گذاشت

پلیس هنوز چیزی درباره انگیزه این حمله نگفته است ولی کارآگاه‌ها در حال بررسی گزارش‌ها درباره تهدیدهای تلفنی فرد مظنون و یک دانش‌آموز دیگر هستند که ظاهرا شب پیش از حادثه مطرح شده بود.

آدم ربایی پایان آشنایی در فیس بوک

پسر جوانی که در شبکه‌های اجتماعی خود را به دروغ تاجر عتیقه و جواهرات معرفی کرده بود، توسط گروهی ربوده شد و پلیس تهران قبل از اتفاق ناگواری توانست، او را از دستان آدم ربایان نجات دهد.

مگر می‌شود تجاوز كرد و راحت رضایت گرفت!؟

در خبر‌ها آمده بود: «افرادی که حوادث پارک طالقانی را رقم زدند دستگیر شده‌اند»؛ ما هم نظرمان این است که دستگیر شده‌اند، ولی بعد از دستگیری چه خواهد شد؟

مرگ پنج کارگر در چاه فاضلاب

در تحقیقات پلیس سه نفر از قربانیان این حادثه شناسایی و هویت دو نفر دیگر هنوز مشخص نیست.