علوی: ترس کسانی که در حوادث 88خلافی مرتکب نشدند را حل می‌کنیم

وزیر اطلاعات، تصریح کرد که هر کسی در جریان حوادث ۸۸ خلافی نداشته باشد، تضمین می‌کنیم که مشکلی پیدا نمی‌کند.

ناگفته‌های احمدی مقدم از حوادث ۸۸

رئیس پلیس کشور به بازخوانی حوادث 4 سال گذشته در مورد حمله به سفارت انگلیس، حوادث کوی دانشگاه در سال 88، آزادی دانشجویان دستگیر شده برخلاف دستور دادستانی و راهپیمایی سکوت، پرداخت.

ناگفته‌های فرمانده ناجا از اغتشاشات ۸۸

فرمانده ناجا با بیان اینکه وظیفه یگان ویژه مهار بحران است نه دشنام و ناسزا گفتن افزود: در عاشورای ۸۸ یگان ویژه مظلومانه از خود مقابله کرد.

تیتر نشریه منافقین در سال ۶۰: ما بی‌شماریم! + عکس

ولی وقتی در فتنه سال ۸۸ منافقین جدید دقیقا در تقابل با نظام به راه و رسم اسلاف چند دهه پیش خود رفتند، مطلب آشکار شد. یکی از این تشابهات، توهم بیشماری در بین این منافقین قدیم و جدید بود.

ناگفته‌های احمدی مقدم در مورد حوادث پس از انتخابات

شما در اینترنت و یوتیوپ فیلم هایی از کتک خوردن نیروهای پلیس توسط شرکت کنندگان در تظاهرات دیده اید. این نتیجه ضعف پلیس نبود بلکه آنها از خود خویشتنداری نشان می دادند و تحمل می کردند تا به مردم آسیبی نرسد یا آنها اذیت نشوند.

فرار یکی از بازداشت شدگان فتنه به آمریکا

اکبر کرمی یکی از حامیان کروبی در انتخابات دهم که به اتهام توهین به مقدسات ، اقدام علیه امنیت ملی و اشاعه فحشا بازداشت شده بود در دوران مرخصی از ایران خارج و به آمریکا فرار کرد.

عافيت طلبی و منافع شخصی علت سكوت برخی خواص در فتنه ۸۸

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، در بخشی از بیانات خود در دیدار پرشور هزاران نفر از جوانان، دانشجویان و دانشگاهیان در قم با ایشان به موضوع حوادث پس از انتخابات سال گذشته پرداختند و «تمرد از قانون» و «بی‌بصيرتی» را مهمترين عوامل بوجود آورنده فتنه سال گذشته دانستند

روايتی از «تك‌تيراندازان انقلاب‌های مخملی»

روزنامه نگار مشهور فرانسوي به بررسي شباهت‌هاي انقلاب‌هاي مخملي پرداخت و گفت كه در اين انقلاب‌ها هميشه “تك تيرندازاني” وجود دارند كه فردي را مي‌كشند و همدستان آنها اين قتل را به پليس نسبت داده در رسانه‌ها آن را بزرگ‎نمايي مي‌كنند.

هاشمی دوباره به خانواده فتنه‌گران قول همکاری داد

هاشمی رفسنجانی گفت که اگر بخواهم خواسته شما را به مأموران منتقل كنم مطمئن نيستم جواب مساعد بگيرم و شايد نتيجه عكس بدهد. ولي خواسته‌هاي شما را خدمت رهبري پيگيرم و اميدوارم بي‌نتيجه نباشد!

خبری که سران فتنه و حامیان‌شان را عزادار کرد!

رسانه‌ها و طرفداران متوهم جنبش سبز درحالی از دستگیری سران فتنه رخت سیاه بر تن کرده و پیشاپیش عزا گرفته‌اند که خود بهتر ازهرکس دیگری می‌دانند که با محاکمه‌ی این افراد امیدشان ناامید خواهد شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.