راه‌حلی مغفول بنام رشته حقوق وقف

متأسفانه برخی قوانین تصویب‌شده در رژیم قبلی باب فروش و تصرف موقوفه‌ها را گشود، با وجود لغو بسیاری از این قوانین، موضوع مالکیت ظاهراً قانونی افراد بر موقوفه‌ها همچنان مسئله‌ای جدی است.

انجمن حجتیه گردن‌کلفت شده، مراقب باشیم

ئیس دفتر مطالعات حق‌پژوهی، خطر جدی شبکه‌های اجتماعی نظیر «وایبر»، «واتس‌تاپ» و «لاین» را تشریح کرد و با اشاره به خطر انجمن حجتیه، گفت: این انجمن گردن کلفت شده، بنابراین باید مراقب باشیم.

مصیبت جامعه ایرانی شعارزدگی مسئولان است

محمد سلیمانی با اشاره به اینکه حوزه‌های علمیه و دانشگاه‌ها دغدغه‌های محتوا دارند اظهار کرد: در حال حاضر برای وحدت میان حوزه‌های علمیه و دانشگاه‌ها تنها در زمینه اجرائی مسئولان فعالیت می‌کنند.

انگیزه پژوهش در حوزه‌های علمیه فراگیر شود

رییس مجمع طلاب و فضلای تهرانی مقیم قم، گفت: انگیزه پژوهش باید در حوزه‌های علمیه فراگیر شود.

هجمه‌های جدید به اسلام توطئه‌ای جدی است

مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور، گفت: امروز دشمنان با تمام وجود هجمه پیدا و پنهان خود را آغاز کرده‌اند و پس از حمله تروریستی به نشریه شارلی ابدو ، شاهد شدیدترین حملات به ساحت مقدس پیامبراکرم(ص) هستیم که این مساله توطئه‌ای جدی است.

انقلاب اسلامی رنسانس هنر است

رییس سازمان سینمایی با حضور در قم با جمعی از علما و مراجع تقلید دیدار و گفت‌وگو کرد.

اختلافات سیاسی ریشه در مذهب ندارد

معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان گفت: باید مسئله آزادسازی سرزمین‌های اشغالی را در اولویت برنامه‌هایمان قرار دهیم.

اصل برای ما همان قرآن و عترت است

آیت العظمی جوادی آملی در این دیدار گفت:نکته اساسی که همگان باید مد نظر داشته باشند این است که اصل برای ما همان قرآن و عترت است و اگر سخنی حتی در فقه، اصول و یا فلسفه بر خلاف قرآن و عترت باشد، برای ما قابل قبول نیست.

نحوه تحصیل بانوان در حوزه‌های علمیه

معاون آموزشی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران با اعلام اینکه در سال تحصیلی جدید نزدیک به ۱۱ هزار در حوزه‌های علمیه خواهران پذیرش شده‌اند، ابراز داشت: به زودی امکان تحصیل طلاب خواهر در سطح چهار فراهم می‌شود.

حوزه به جای نقد صرف در گیر سینما شود

حوزه باید بجای نقد صرف و اصطلاحا از دور بر آتش دست داشتن، درگیر سینما شود و به آن کمک کند و از آن کمک بگیرد و در نگرش هنرمندان سینما و تئوری های هنری تغییر ایجاد کند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.