«حیات طیبه» در کلام آیت‌الله جاودان

آیت‌الله جاودان از اساتید اخلاق تهران گفت: اگر ما بتوانیم خوب برای حضرت اباعبدالله(ع) گریه کنیم، این گریه سینه را می‌شوید. کسانی که سحر از خوف خدا گریه می‌کنند نیز مدام دارند خودشان را شست و شو می‌دهند.

حیات طیبه؛ مفهوم اصیل سبک زندگی

مفهوم و محتوای سبک زندگی با یک تفاوت اساسی تحت عنوان «حیات طیبه» در فضای دین اسلام وجود دارد. این تفاوت عبارت است از اینکه؛ در غرب هدف از سبک زندگی این است که چگونه با بهترین انتخاب حداکثر رفاه و لذت را به دست بیاوریم، اما حرف سبک زندگی اسلامی در محیط امروزی این است که نگاهمان را نسبت به زندگی باید تغییر دهیم.

حیات طیبه، دستاوردها، بایدها و نبایدها

آنچه نباید کرد، کاستن همه چیز و وحدت و تقلیل جبهه پیروز به فرد است. قطعاً کاندیدای حیات طیبه و ویژگی های شخصی و پایبندی او به تفکر انقلابی، جهادی و بسیجی نقش موثری در آفریده شدن این حماسه داشت، اگر مصداق نبود ما قدرت حرکت از گفتمان به عینیت را پیدا نمی کردیم. اما همه چیز نیست.

فردا: جشن حافظان جمهوریت با حضور جلیلی و فیاض

جشن حافظان جمهوریت روز دوشنبه ۲۷ خرداد ماه جاری از ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۸:۳۰ در تالار عمار واقع در خیابان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر روبروی خیابان پورسینا پلاک ۶۰ برگزار می گردد.

هکرها حیات طیبه را از دسترس خارج کردند

سایت حیات طیبه مربوط به ستاد مردمی حمایت از دکتر سعید جلیلی مورد حمله هکرها قرار گرفت و از دسترس خارج شد.

تحقق حیات طیبه برنامه اقتصادی جلیلی +دانلود

برنامه اقتصادی سعید جلیلی تحت عنوان به سوی حیات طیبه منتشر شد.

جلیلی: مالیات تورمی ظلم به مردم است

اگر دو مولفه ایمان و عمل صالح را با هم جمع کنیم، یک زندگی دوست‌داشتنی برای ما به همراه خواهد داشت. البته باید توجه داشت که صرفا با ادعا، نتیجه محقق نمی‌شود بلکه من معتقدم کسی که در مقام ریاست جمهوری قرار می‌گیرد باید این باور و تلاش را داشته باشد که عمل صالح را متناسب با دستگاه‌های اجرایی، ظهور و بروز بدهد.

اطلاعیه حیات طیبه در مورد رابطین خبری

به منظور شکل دهی به شبکه اطلاع رسانی گسترده ستادهای خودجوش مردمی دکتر جلیلی در استان ها در مرکز هر استان یک شماره موبایل و ایمیل برای شناسایی فعالان ستادهای مردمی اعلام می گردد.

اعلام شرایط تاسیس ستادهای مردمی جلیلی

هیچ ستاد خود جوشی نیز نباید خود را نماینده‌ی رسمی یا انحصاری ایشان در منطقه یا صنف خود اعلام کند و شکل‌گیری ستادهای موازی بلامانع است. اما هر مجموعه باید ستاد مرکزی را از طریق راه های اعلام شده در سایت مطلع کند.

حامیان جلیلی طومار پیامکی امضا می‌کنند

«ستاد مردمی حیات طیبه، دعوت از دکتر جلیلی» از حامیان دکتر جلیلی در سراسر کشور خواست با ارسال «یا علی» به شماره پیامک ۳۰۰۰۱۷۸۲۶۶۶۶۶۶ طومار پیامکی دعوت از دکتر جلیلی را امضا می کنند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.