تلخ‌ترین نوشتهٔ من؛ سوگنامه‌ای دربارهٔ کشاورزی و دامداری در ایران

به صورت تاریخی مسائل کشاورزی و دامداری ایران را بررسی کرده است. این بررسی که در اکثر موارد، مستند به خاطرات شخصی خود و خانوادهٔ نگارنده و مشاهداتی غیر انتزاعی از دوران پیش از صنعتی شدن کشور تا به امروز را در بردارد، به پی‌گیری دست‌های خارجی و مشخصاً انگلیس و آمریکا و اسرائیل در کشاورزی و دامپروری کشور، بررسی اقدامات خوب و بد حاکمان در دوران ستمشاهی و نظام اسلامی، مشکلات دوره‌های مختلف و…. پرداخته و این کتاب را به پدیده‌ای بی‌بدیل تبدیل می‌کند.

مادر استاد رحیم‌پور: حسن با عکس امام روی کاپوت بود و من رانندگی می‌کردم

وقتي امام تشريف آوردند ايران… بچه‌ها را گذاشتم توي ماشين، گفتم بياييد برويم فرودگاه. ما که تهران نيستيم بياييد برويم فرودگاه مشهد! بچه‌ها، همين حسن و برادرش حسين، هر کدام دو تا عکس امام را به دست گرفته بودند و جلوي ماشين روی کاپوت نشسته بودند، من هم خودم رانندگي مي‌کردم… رفتيم فرودگاه چراغ ماشين را هم روشن کرده بوديم و بوق می‌زديم مي‌رفتيم. خوشحال بودیم که امام تشريف آوردند.

شیخ الحرمین یا بن لادن؟

آیا کشتار مسلمانان بی‎گناه در چهار گوشه دنیا، پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، به‎وسیله بن لادن و گروه القاعده صورت گرفته است؟ دراین‎که کشتار همه مسلمانان و تخریب کشور‎های مورد هجوم، به طراحی سیا و موساد بوده هیچ شکی نیست، کاوش ما در این وجیزه پیرامون شناخت عوامل کشتار‎هایی است که آمریکا همه را در پرونده طالبان و القاعده به ثبت رسانده و به بن‎لادن نسبت می‎دهد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.