دشمن در فتنه جدید عکس امام را پاره نمی‌کند

وزیر سابق اطلاعات: القای ضرورت سازش با سیاست‌های استکبار و استفاده از توافق در جهت نفوذ در انقلاب، ایجاد اشتباه محاسباتی مسولین و فرسایش ظرفیت‌های نظام برنامه‌های دشمن است.

تشیع‌انگلیسی امتداد صهیونیسم سرمایه‌داری است

فتنه 88 دقیقا پیغامی که از طرف فتنه گرها( آدمهایش مشخص اند) سند داریم نه این که فکر کنید تجزیه و تحلیل است. پیغامی که برای استکبار می دادند این بود که اگر می خواهید این حرکت به نتیجه برسد و این نظام کارش تمام شود تحریم ها را سنگین کنید. پیغام دادند. دقیقا اولین قطعنامه سازمان ملل در رابطه با بحث تحریم ها چه تاریخی بسته شد؟ دقیقا بعد از فتنه است.

غرب در زندگی به بن‌بست رسیده است

وزیر سابق اطلاعات گفت: غرب در بخش‌های مختلفی زا زندگیشان به بن‌بست رسیده‌اند اما انقلاب اسلامی ایران شکل گرفته تا بگوید ما بن‌بست‌ها را می‌شکنیم و راه نجات بشری را نشان می‌دهیم.

نقش خاتمی در فتنه، هدایت و رهبری بود

آقای خاتمی در فتنه نقش داشته و نقش او کاملا حساب‌شده بوده است و در فتنه هدایت و رهبری داشته اما بالاخره نظام ملاحظاتی داشت که کاری را که در قبال بقیه انجام داد درباره او اجرا نکرد.

مصلحی: با توافق ژنو عملا غنی سازی متوقف می‌شود

در فتنه 88 بسیاری از کسانی که در رأس بودند، جهت‌دهنده بودند، نامه می‌نوشتند، بیانیه و اطلاعیه می‌دادند، ساکت بودند و خیلی کارها می‌کردند، دانستند حق کجاست و باطل کجاست؟ حتی سران فتنه. اینها خودشان در این مملکت رئیس‌جمهور، رئیس مجلس و نخست‌وزیر بوده‌اند. در این مملکت انتخابات برگزار کرده بودند و می‌دانستند، پس تنها تشخیص حق از باطل نیست. تشخیصی که همراهش انجام به‌موقع تکلیف باشد.

«تبیین اصل ولایت فقیه»‌ توسط مصلحی و رحیم‌پور ازغدی

وزیر اطلاعات دولت دهم و یکی از نظریه‌پردازان جریان اصولگرایی شنبه و پنج شنبه هفته جاری در نشست «تبیین اصل ولایت فقیه» به سخنرانی خواهند پرداخت.

نگاهی به ۶ عملیات بزرگ وزارت اطلاعات در دولت دهم

پروژه مدحی، دستگیری ریگی، آزادی عطارزاده، دستگیری چندین تیم پیشرفته جاسوسی، دستگیری عاملان ترور دانشمندان هسته‌ای کشورمان و ده‌ها پروژه موفقیت‌آمیز دیگر، گواه روشنی بر توفیقات وزارت اطلاعات در چند سال گذشته است.

مصلحی: با روحانی دیدار کردم و اولین هم بودم

وزیر اطلاعات درباره دیدار اعضای دولت احمدی‌نژاد با رئیس‌ جمهور منتخب ملت گفت: من هم با آقای روحانی دیدار کردم و اولین هم بودم.

نقش جلیلی در دستگیری عبدالمالک ریگی

جلیلی با مسئولیت خود تصمیم گرفت جنگنده ها به هر قیمتی شده هواپیمای ریگی را فرود بیاورند. سرلشکر فیروز آبادی تصمیم جلیلی را به نیروی هوایی ابلاغ کرد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.