دوقطبی تصنعی: اصولگرا، اصلاح‌طلب

عباس اخوندی در مصاحبه با شماره ۵۶ اندیشه پویا گفته کل برنامه اقتصادی ناطق نوری در انتخابات ۷۶ را آقای طبیبیان و مسعود نیلی نوشتند. یعنی برنامه اصلی کاندیدای اصولگرایان در آن دوره را پیشگامان سرمایه داری نوشتند.

پژوهش تفصیلی از دکتر امیر حمزه مهرابی؛

نخست وزیر سابق، قبل از اتمام شمارش آراء، خود را پیروز انتخابات اعلام می کند و مردم را به شورش دعوت می کند. رئیس جمهور اسبق دیگر رهبریِ جریان فتنه را بر عهده می گیرد و علیه نظام قانونی و برخاسته از آراء مردم، قیام می کند. آن یکی نه تنها خودش، بلکه اطرافیانش را […]

جرم خاتمی از موسوی و کروبی بیشتر است

نماینده مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: جرم خاتمی در فتنه 88 از موسوی و کروبی نیز بیشتر است زیرا خاتمی می‌دانست که تقلب نشد و اعتراض کرد.

سردار نظری: خاتمی باید محاکمه شود!

به گفته سردار فرهاد نظری 17 و 18 تیر در موقعیت مقابله با براندازی قرار داشته و به‌دلیل این‌که به خیلی‌ها امتیاز نداده، محاکمه شده و حتی یکی از نقاب‌داران کوی دانشگاه، در جایگاه شاکیان بوده؛ می گفت خاتمی باید محاکمه شود.

پرونده فتنه، «شیران» زیاد دارد

جالب‌ترین نکته کشورهایی هستند که خاتمی آنها را برای سفرهای منطقه‌ای اش انتخاب می‌کند. مصر و دیدار با مبارک، عربستان و دیدار با ملک عبدالله، قطر و دیدار با شیخ حمد بن خلیفه آل ثانی و تونس و دیدار با بن علی فراری همین هایی که با مرور نامشان مشخص می شود الآن در معرض تظاهرات جدی یا انقلاب به سر می برند.

حضور زيبا و پرشور مردم در دوم خرداد يك حماسه تاريخى بود

دوم خرداد ۷۶ از روزهای بیاد ماندنی تاریخ معاصر کشورمان است مشارکت هشتاد درصدی مردم در انتخابات و یایبندی کاندیداها به موازین قانونی و احترام به رای مردم بر درخشش این حماسه تاریخی افزوده است.

خاتمی در دور دوم انتخابات شرکت نمی‌کند

شرکت خاتمی در دور اول انتخابات از آن‌جا اهمیت داشت که گروه‌ها و افراد نزدیک به فتنه، انتخابات مجلس شورای اسلامی را تحریم کردند. گروه‌های ضد انقلاب و حامی فتنه پس از شرکت اصلاح‌طلبان در انتخابات مجلس حملات شدیدی را نسبت به آن‌ها داشتند.

تغییر موضع خاتمی در کمتر از یک ساعت!

مراسم ختم محمد حسن خلیلی شوهر خواهر حجت‌الاسلام سید محمد خاتمی رئیس دولت اصلاحات عصر امروز در مسجد جامع شهرک غرب برگزار شد که خاتمی در فاصله کمتر از یک ساعت و تنها پس از شرکت در مجلس ختم و دیدار با دوستان و همکاران سابق موضع خود را در خصوص شرکت اصلاح طلبان در انتخابات تغییر داد.

خرداد ۷۶ از رقیب خاتمی حمایت کردم؛ سینما هنوز با من قهر است

«این وضعیت محدود به امروز نمی‌شود و دلایل آن هم سیاسی است. به خاطر اینکه من و برخی از دوستان دیگر در انتخابات سال 76 از رقیب آقای خاتمی حمایت کردیم و از آن زمان تاکنون درحال دادن تاوان آن هستیم. جالب این است که آن دو رقیب امروز رفیق هستند، اما سینما هنوز هم با ما قهر است.»

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.