ازدواج های عجیب و غریب از زبان آقای عاقد

چند وقت پیش موردی بود که داماد شرط کرده بود من در تمام زندگی مشترکم هر چیزی را به دست بیاورم به نام عروس بزنم جالب اینکه ۱۰ سال اختلاف سنی معکوس داشتند. یعنی داماد کوچیکتر بود. یکبارهم عروس می خواست حق نگهداری بچه بعد از طلاق به او داده شود. خب این غیرمعمول است. یعنی شما ازدواج نکرده به طلاق فکر می کنید.

نقد اصغرزاده به ممیزی خاطرات حاج‌آقا توسط خانواده

سرانجام اصلاح‌طلبان رودربایستی با هاشمی رفسنجانی را کنار گذاشته و از شیخ مصلحت درباره علل سانسور و ترغیب کشور به ادامه جنگ و اعمال نفوذ خاندان هاشمی در خاطراتش، انتقاد کردند.

نظر رهبر معظم‌انقلاب درباره‌کتاب«دختر شینا»

نویسنده «دختر شینا» با اشاره به دیدار خود و خانواده شهید حاج ستار ابراهیمی با رهبر معظم انقلاب، گفت: ایشان در این دیدار فرمودند که کتاب خوبی بود. واقعاً همسران شهدا اجر فراوانی دارند و نصف اجر شهدا متعلق به همسر و خانواده آنها است.

خاطرات آزاده اردبیلی در کتاب سیدآسایشگاه۱۵

این کتاب خاطرات آزاده اردبیلی، سید جمال ستاره‌دان است که از دوران کودکی‌اش شروع شده و به خاطرات انقلاب، حضور در جبهه و … می‌پردازد.

فراخوان جمع‌آوری خاطرات امام موسی صدر

گروه تاریخ شفاهی مؤسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر، از تمامی کسانی که با امام موسی صدر و شخصیت‌های برجسته خاندان صدر ارتباط داشته یا اسنادی از ایشان دارند، درخواست همکاری و مشارکت در حفظ این میراث فرهنگی و تاریخی دارد.

روایت حسن رحیم‌پور از یک جوان هشتاد ساله

به لحاظ شجاعت و فداكاري هم از كودكي و رژيم قبل، هرگز من در چهره و رفتار و يا قلم ايشان “ترس” نديده‌ام. بسياري شب‌نامه‌هاي ضدّرژيم در مشهد و خراسان به قلم ايشان بود و برخي در سطح كشور و حتّي خارج كشور منتشر مي‌شد. هم به چريك‌هاي مسلّح، كمك مي‌كردند و هم به روحانيون غير مسلّح.

خاطره حسن روحانی از مشاهده «هاله نور»

هودج به سمت شرق (سمت مشهد) حرکت کرد و بعد از چند دقیقه از نظرم غایب شد. در حالی که احساس عجیبی به من دست داده بود و از خود بی خود شده بودم، احساس یک شعف بی نظیر معنوی توام با کمی ترس و وحشت داشتم.

​​خاطرات آیت الله عباسعلی صادقی منتشر شد

این کتاب در دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، واحد تاریخ شفاهی لرستان پس از انجام 33 ساعت مصاحبه توسط آقایان ایمان سپهوند و رضا اقبالی و تدوین سامان سپهوند به مناسبت کنگره نکوداشت این عالم بزرگ که در تاریخ 15 اسفند 92 در خرم آباد برگزار خواهد شد رونمایی خواهد شد.

رضایی چرا خاطرات جنگش را نمی‌نویسد؟

در هیچ دوره‌ای جز صدر اسلام، حادثه کربلا و حادثه دفاع مقدس شاهد این نبوده‌ایم که شهادت‌طلبی، معنویت، نوآوری و نبوغ کنار یکدیگر جمع شود.

دیدار آیت‌الله با فرمانده ارتش ساعت 11 شب

شهید صیاد گفتند: دلم می‌گوید که باید خدمت بزرگی برسیم. محافظ در این لحظه نگاهی به ساعت می‌اندازد یعنی اینکه الان دیروقت است. شهید صیاد به او می‌گوید: به ساعت نگاه نکن.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.