عکس: خانه‌ای روی یک نیسان آبی!

خانه این فرد در حقیقت یک وانت بار است که کلبه چوبی روی آن درست کرده و نردبانی که با آن از طبقه اول به دوم می رود.

جلوگیری مالک خصوصی خانه سعدی از مرمت

“سیامک بصیری” گفت: خانه منسوب به سعدی شیرازی، شاعر پر آوازه ایرانی، مالک خصوصی دارد و جلوگیری این مالک از مرمت و بازسازی آن سبب در معرض تخریب قرار گرفتن این خانه شده است.

دکوراسیون خانه را کمترین هزینه‌ تغییر دهیم

آخ از زمانی که دخل‌وخرج خونه جور درنیاد! خانم خونه کلی نقشه کشیده اما همه نقشه‌ها باد هوا می شه. مقصر کیست؟

موانع ارتباط عاطفی همسران

یکی از نتایج مهم ازدواج، ارتباط عمیق و عاطفی بین زوج‌هاست؛ ارتباطی که آرامش روانی به ارمغان می‌آورد و انسان در سایه آن بهتر و راحت‌تر می‌تواند به وظایف دنیوی و اخروی خود رسیدگی کند. با این حال، برخی زوج‌ها از این مهم، فاصله می‌گیرند و کارشان به طلاق کشیده می‌شود؛ آن هم طلاق عاطفی.

رکود بازار مسکن به رغم کاهش قیمت‌‌ها

به رغم کاهش حدود 30 درصدی قیمت مسکن در سطح کشور و به خصوص در مناطق مختلف شهر تهران، هنوز هم بازار خرید و فروش مسکن در شرایط رکود قرار دارد.

مسكن از «خواب زمستاني» بيدار مي‌شود؟

بسياري از كارشناسان نيز معتقدند در سال آينده يكي از بازارهاي مهم براي جذب سرمايه‌هاي خرد و كلان فعال خواهد شد.

معاوضه قبرهای ۳۰۰ میلیونی با زمین و ملک

این در حالی است که طبق تحقیقات یک قبر دومتری در امامزاده عینعلی و زینعلی تهران تا چند سال گذشته بالغ بر 100 میلیون تومان خرید و فروش می‌شد که با این قیمت در زمان خود به راحتی امکان خرید یک آپارتمان 50 متری در مرکز پایتخت ممکن بود. با این احوال باید در مسلمانی بعضی‌ها تردید کرد.

رسوایی 11 میلیون خانه خالی در اروپا

در اسپانیا بیش از 3.4 میلیون خانه خالی است، دو میلیون خانه در فرانسه و دو میلیون دیگر در ایتالیا، 1.8 میلیون خانه در آلمان و بیش از 700 هزار خانه در انگلیس بدون استفاده مانده اند.

انتقاد حائری شیرازی از ترویج معماری غربی

نماینده مجلس خبرگان با انتقاد از ترویج سبک های غربی در معماری ساختمان ها، ابراز داشت: تربیت شدگان اهل بیت(ع)، خانه ای وسیع، اما ساده و بی آلایش دارند و بدین وسیله از بسیاری از مشکلات در امان هستند.

زندگی روی سقف خانه دیگران قاعده دارد

وقتی سبک زندگی تغییر می‌کند، قاعده زندگی هم باید تغییر کند، همانطور که وقتی خانه‌ها از حالت افقی به شکل عمودی در آمدند، قوانین هم بجای حرکت در عرض، در عمق حرکت می‌کند.