صد مربی سرود کشوری آموزش می‌بینند

دومین دوره آموزشی مربیان سرود سراسر کشور، توسط خانه سرود انقلاب اسلامی وابسته به سازمان هنری رسانه‌ای اوج از ۲۹ دی‌‎ماه در موسسه آموزش عالی محمدشهر کرج برگزار می‌شود.

و همه چیز با این شعار به پایان می‌رسد

دیگر کسی نمی‌تواند سر در گریبان فرو بَرد و از کنار این نوجوانان بگذرد، باید ایستاد و دید و شنید، آنگاه که این نوجوان‌های هم وطن بر بریدن نفس و بر قفس و بر شکوه خار و خس؛ مرگ می‌فرستند… .

فلش ماب «مرگ بر آمریکا» در پارک دانشجو +دانلود

اين مركز دست به توليد كليپي تماشايي در قالب فلش ماب براي آهنگ «مرگ بر آمريكا» با صداي حامد زماني كرده است كه در سالروز 13ابان در لانه جاسوسي رونمايي شد و در چند روز گذشته توانسته است مخاطبان بسياري را جذب كند.

در عرصه های پیکار با دشمن جهانخوار سازش نمی پذیریم + دانلود

خانه سرود انقلاب اسلامی همزمان با ایام سالروز سیزده آبان دو قطعه سرود استکبار ستیز و ضد آمریکایی تهیه کرده که این سرود ها امروز بعدازظهر مقابل لانه جاسوسی اجرا می‌شوند.

جای خالی سرودهای ایرانی اسلامی در ورزش

مدیر خانه سرود انقلاب اسلامی از کم توجهی نهادهای آموزشی و پرورشی در مشارکت ساخت قطعه های موسیقایی متناسب با فرهنگ ایرانی اسلامی در مدارس و ورزش های همگانی انتقاد کرد.

انتشار اولین فراخوان سرود «بانگ انقلاب»

نخستین فراخوان سرود «بانگ انقلاب» با محوریت پیام تاریخی حضرت امام (ره) منتشر شد.

حامد زمانی در نقد وهابیت می‌خواند

با مذاکراتی که صورت گرفته است به زودی یک قطعه موسیقی کرال با تکخوانی حامد زمانی در موضوع وهابیت ساخته می شود که با توجه به کارهای قبلی این خواننده در موسیقی پاپ این اثر با حال و هوای کرالی که دارد از جمله آثار متفاوت حامد زمانی به حساب می آید که برای این خواننده تجربه ارزشمندی است.

چهره ماندگار موسیقی ایران تجلیل می‌شود

در ادامه سلسله برنامه های بانگ بیداری، مصطفی کمال پورتراب از اساتید برجسته موسیقی و سرود کشور و چهره ماندگار موسیقی ایران تجلیل می شود.

دوره تخصصی برای مربیان سرود سراسر کشور

در این دوره چهار روزه، که در دو بخش صبح و عصر برقرار است، اساتیدی چون دکتر مصطفی کمال پورتراب، دکتر اسفندیار قره باغی، شهرام مظلومی، آرش گوران، شهرام توکلی و محمدرضا صادقی به بیان دروس تخصصی می پردازند.

«سفیر آفتاب» به بوستان‌های تهران می‌رود

صحنه متحرک «سفیر آفتاب» همزمان با برگزاری جشنواره موسیقی مقاومت، از امشب به مدت سه شب به اجرای برنامه خواهد پرداخت.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.