عکس: رونمایی از پوستر جدید خانه طراحان

پوستر جدید خانه طراحان انقلاب اسلامی پس از انجام مذاکرات هسته‌ای رونمایی شد. خانه طراحان شعار«یک ملت هستیم؛ چه در مذاکره، چع در مبارزه» را برای کار جدیدش انتخاب کرده است.

تاریخچه مذاکرات ایران و غرب

گزارش تصویری «تاریخچه مذاکرات ایران و غرب»، تولید موسسه سیمافکر و به تهیه کنندگی خانه طراحان انقلاب اسلامی به مهم ترین تعاملاتی که ایران در طی چند قرن اخیر با کشورهای غربی داشته است می پردازد.

موشن گرافیک: صداقت آمریکایی ۲

انتشار موشن‌گرافیک و پوسترهای «صداقت آمریکایی» پیش از این با استقبال بالای مخاطبان مواجه شد و توانست بحث‌های مفصلی را ایجاد کند. حالا اما «خانه طراحان انقلاب اسلامی» اقدام به انتشار موشن‌گرافیک «صداقت آمریکایی۲» با موضوع مذاکرات ایران و آمریکا کرده است.

موشن گرافیک: عربستان دست آمریکا در یمن

اوباما صراحتا اعلام می کند به سبب متحمل شدن هزینه های بالا در جنگ های اخیر منطقه، ازاین پس به کمک هم پیمانان خود جنگ و آتش افروزی را ادامه خواهد داد. جنگ نیابتی آمریکا در سوریه، عراق و حالا یمن تبعات جبران ناپذیری برای مردم منطقه به همراه داشته است.

جشنواره «تجربه‌ ایرانی» برگزار می شود

نخستین دوره جشنواره «تجربه ایرانی» با شعار «مروری بر یک قرن تجربه ذی قیمت ایران در تعامل با غرب»، به همت 5 گروه فعال در عرصه‌ی فرهنگ و هنر و تحت حمایت گروه های مختلف هنری- رسانه ای برگزار می شود.

صداقت آمریکایی ۲ منتشر شد +دانلود

در این چند وقت که بحث مذاکرات آمریکایی‌ها با جمهوری اسلامی ایران داغ شده است هر روز شاهد نشان دادن چنگ و دندان پوک و پوشالی آمریکا با ادبیات مضحک «همه گزینه ها روی میز است» هستیم.

موشن گرافیک صداقت آمریکایی

تناقض های رفتاری دولتمردان آمریکا در قبال گفتارشان، آن چنان واضح است که، بی اعتمادی به این دولت فریب کار نیازی به تبیین ندارد. لیکن لازم است هر از گاهی حافظه ی تاریخیمان را مرور کنیم تا در تصمیم گیری ها دچار اشتباه نشویم.

با یک گل بهار نمیشه! + پوستر

روند رو به رشد ایران اسلامی امروز و سبقتی که از بسیاری کشورها گرفته ایم، در مسائل علمی، صنایع موشکی، هوا فضا و… مرهون جامعه ی جوان ماست. در عین حال کم توجهی به مسئله جمعیت و حفظ این نیروی جوانی در جامعه هشدارهایی را در پی خود پدید آورده است. هشدار در باره معضلات تربیتی ناشی از تک فرزندی، هشدار درباره کمبود نیروی جوان و آماده به کار و پیرشدن جامعه ی آینده، هشدار در باره ی معضلات اجتماعی، رفاهی و خانوادگی سالمندان در آینده و… .

«صداقت آمریکایی»‌ بر دیوار‌های تهران

پوسترهایی با عنوان «صداقت آمریکایی» با نصب بر پل‌های هوایی عابر پیاده و در و دیوارهای شهر تهران واکنشی به ماهیت مذاکره با آمریکا است. یکی از طراحان می‌گوید: زبان هنر در بیان ماهیت مذاکرات، گویاتر و اثرگذارتر از هر چیز دیگری است.

انتشار «جنگ، کار، تا پیروزی»

مجموعه «جنگ، کار، تا پیروزی» توسط خانه طراحان انقلاب اسلامی همزمان با هفته دفاع مقدس در سطح شهر منتشر می‌شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.