من در پاسیو با خواهرزادۀ نیچه چیپس پنیر و پیاز می‌خورم

یاردان‌قلیچ در این مجموعه نشان می‌دهد به خوبی در بستر آموزه‌های پست‌مدرن استاد قرار گرفته و از آن‌جا ضمن ارتباط با گزاره‌های بینامتنیِ خوانشمند، ساحت جدیدی از حضور کلمات را کشف و به حضور مخاطب در تهران عرضه می‌کند.

نامه سرگشاده یک فعال فرهنگی به رئیس سازمان تبلیغات اسلامی

آقای دکتر! پول‌هایِ سازمان ارثِ پدری‌مان نیست که ادعایش را بکنیم. این همه را گفتم تا خواهشی را مطرح کنم: لطفاً، دیگر به هیچ‌کس قول ندهید.

انتقاد یک فعال فرهنگی از سازمان تبلیغات اسلامی

سردبیر خانه کتاب اشا در نامه ای سرگشاده به رئیس سازمان تبلیغات اسلامی از عملی نشدن وعده های این سازمان در حمایت ها از فعالیت های فرهنگی انتقاد کرد.

نهضت ملی «کتاب» علیه «جوراب»

آن‌هایی که با ما همراه بوده‌اند، پیشنهادهای‌مان را برایِ خریدِ هدیهٔ روزِ زن خوانده‌اند. «خانهٔ کتاب اشا» حالا می‌خواهد بدهی‌اش را به مردها بپردازد. نوبت، نوبتِ اثباتِ برادریِ بانوان است.

جشن پایان سال و نوروزنامه اشا

روز بیستم اسفندماه ۱۳۸۸، شکرگزارِ یک سال و اندی فعالیت در خانهٔ کتاب اشا خواهیم بود. به همین بهانه، شما را به جشنِ پایان سالِ خانهٔ کتاب اشا می‌خوانیم؛ با مهر و احترام. آمدن‌تان مایهٔ خرسندی است و خستگی را از روح‌مان می‌شورد. دیدارها را تازه می‌کنیم و یک‌دیگر را به صرفِ چای و کتاب دعوت می‌کنیم. در روز وعده، از نسخهٔ تازهٔ قالبِ خانهٔ کتاب اشا رونمایی می‌کنیم. به لطافت شعر گوش می‌سپاریم. از «ترین»های اشا سپاس‌گزاری می‌کنیم.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.