پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

ميهماني خصوصي شهدا با خانواده‌هايشان

اصفهان، گلستان شهدا، يك روز پس از تدفين شهداي غواص صبح، صداي اذان و نسيم خنكي كه انگار توانايي زدودن گناهان را هم دارد! بعد از نماز بر سر مزار پنج غواص شيردل، زيارت، درددل، عذرخواهي، دعا و مثل هميشه فقط يك جمله است كه توان گفتن دارم: شهدا شرمنده ايم! اين جمله را هم […]

تاکید آیت‌الله‌ صافی‌ بر ترویج‌ حجاب‌ و‌ عفاف

ترویج حجاب و عفاف در جامعه اسلامی که شهداء نیز بر آن تأکید بسیار داشتند، ‌ باید مورد توجه همهٔ زنان جامعه قرار گیرد و باید بتوانیم الگویی برای سایر کشورهای اسلامی نیز باشیم.

گزارش تصویری: اختتامیه جشنواره مردمی فیلم عمار

آیین اختتامیه چهارمین جشنواره مردمی فیلم عمار شب گذشته با حضور خانواده معظم شهدا و چهره‌های فرهنگی هنر کشور در سینما فلسطین تهران برگزار گردید.

نعیمه اشراقی از خانواده شهدا عذرخواهی کرد

نعیمه اشراقی در نامه ای خطاب به خانواده شهدا، از آنان عذرخواهی کرد.

۲۴ ساعت با حکیم‌ترین مادران

کار در افتتاحیه اکران می‌شود و مورد توجه قرار می‌گیرد. کار پربرکتی بود. با خانواده‌های چند تن از شهدا آشنا شدیم و با همه‌شان قرار گذاشتیم که بیشتر به ایشان سر بزنیم. حرف‌های حکیمانه‌ای شنیدیم و در خلال گفته‌هایی که باید برای سینماگران پخش می‌شد برای پرسش‌های خودمان هم پاسخ‌هایی یافتیم.

حسین مال خدا بود، پر زد و رفت پیش خدا

از دست دادن حسین خیلی برای ما سخت بود، ولی هرجایی که رفتم حرف زدم، هر دعوتی را که قبول کردم، اگر خواستند فیلم بسازند قبول کردم و دیدار با دیگران را در منزلمان روی چشم پذیرفتم به خاطر این بود که همین خون جوان من و شهدای سال88 بود که ریشه‌فتنه را خشکاند. با اینکه حسین من شهید شده، چه در شهر ری، چه در همه جای کشور، هزاران جوان مثل حسین وجود دارند.

گفت‌و‌گو با مادر شهیدی که در قبر خندید

بتدا تصور کردم بخاطر آخرین لحظهٔ دیدار و وداع با فرزندم مرا صدا می‌زنند، که من گفتم رویش را بپوشانید که یک دفعه پدر شهید و تمام جمعیت یک صدا فریاد زدند:شهید دارد می‌خندد…

بفرمایید پزشک صلواتی با گردان انصارالرسول

برای اینکه نوبتمان زود به زود بیفتد دعوا می‌کنیم. چون خیلی دوست داریم نوبتمان همیشگی باشد. شما نمی‌دانید چه عشقی می‌کنیم و این لبخندهای مادران و پدران شهدا حال ما را چقدر دگرگون می‌کند.

جلوی خیانت فرهنگی در سینما را بگیرید!

یا «سکوت» می‌تواند پاسخ مناسبی به این تهاجم و قتل عام فرهنگی باشد؟ وقتی فیلم‌هایی مانند گشت ارشاد، زندگی خصوصی، انتهای خیابان هشتم و… با مجوز و حمایت وزارت ارشاد تولید و اکران می‌شوند و عامدانه و در هماهنگی کامل با مهاجمان جنگ نرم…

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.