برگزاری نشست «بازشناسی هزینه و فایده حضور راهبردی ایران در منطقه» با حضور فعالان رسانه‌ای

چهارمین نشست از سلسله نشست‌های علمی – آموزشی سراج (سیاست، رسانه، اقتصاد، جامعه) در سازمان فضای مجازی سراج برگزار می‌شود.
چهارمین نشست از سلسله نشست‌های علمی – آموزشی سراج، با عنوان «بازشناسی هزینه و فایده حضور راهبردی ایران در منطقه غرب آسیا» چهارشنبه ۱۹ دیماه از ۱۵:۳۰ تا ۱۷ در ساختمان سازمان فضای مجازی سراج برگزار می‌شود.
سخنران این نشست که با حضور مدیران رسانه و فعالان رسانه‌ای برگزار خواهد شد، دکتر حسین اکبری سفیر سابق ایران در لیبی و رئیس مرکز مطالعات و پژوهش‌های مجمع جهانی بیداری اسلامی است.
«سراج» عنوان سلسله نشست‌های علمی- آموزشی است که به همت مرکز بین الملل سازمان فضای مجازی سراج و با هدف افزایش آگاهی و بینش اهالی رسانه در حوزه بین الملل برنامه ریزی شده است.
نشانی محل نشست: بزرگراه شیخ فضل‌الله غرب، بلوار شهید گلاب، جنب مترو طرشت، پلاک ۳، ساختمان مرکزی سازمان فضای مجازی سراج

مهاجرانِ فراری از جنگ به پیشواز مرگ می روند

شمار پناهجویانی که در پشت درهای اتحادیه اروپا منتظر ورود هستند به صورتی استثنائی افزایش یافته است. در سال جاری، حداقل سیصد هزار مهاجر از آب های دریای مدیترانه گذر کرده و خود را به اروپا رسانده اند و حدود دو هزار و پانصد نفر نیز در این راه جان خود را از دست داده اند.

آغاز سناریوی تغییر رفتار ایران از سوی غرب

کشورهای غربی و به طور خاص آمریکا از مدت‌ها پیش امیدوارند که پس از رسیدن به توافق هسته‌ای با ایران، راهبرد تغییر رفتار منطقه‌ای ایران را در پیش گیرند و با مهار ایران در منطقه راه دستیابی به منافع خود را آسان‌تر سازند.

فقر الگوی بومی مردم‌سالاری در خاورمیانه

مشاور عالی مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل گفت: منطقه خاورمیانه سال‌هاست که از یک بحران مزمن و ریشه‌ای رنج می‌برد و آن کمبود الگوی بومی مردم‌سالاری است.

یک میلیون یهودی از اسرائیل مهاجرت کرده‌اند

کارشناس مسائل خاورمیانه گفت: طی دو سال اخیر یک میلیون یهودی از اسرائیل مهاجرت کرده‌اند و علت عمده این موضوع، نبود امنیت و عدم رضایت از زندگی در این منطقه است.

آمریکا چشمانش را به روی واقعیت باز کند

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: زمان آن رسیده است که مردم آمریکا چشمان خود را به روی واقعیت‌های خاورمیانه باز کنند.

تحلیل‌گر پرنفوذ آمریکایی: چاره کار خاورمیانه بازگشت امپریالیسم است

راه‌حل موجود برای بحران فعلی خاورمیانه، بازگشت امپریالیسم به این منطقه است؛ این ادعایی است که اندیشمند تاثیرگذار سیاست خارجی غرب، “رابرت کاپلان” مطرح کرده است.

مسلمانان انگلیس قربانی اسلام هراسی

با قانون وضع کردن نمی شود جلوی رادیکال شدن جوانان مسلمان در بریتانیا را گرفت، حداقل تا وقتی که عده ای از اهالی رسانه و سیاستمداران این کشور همیشه تمایل دارند نیمه خالی لیوان را ببینند و مسلمین این کشور اروپایی را مشتی تروریست بدانند، هیچ گره ای از کار مبارزه با تروریسم باز نمی شود.

ایران انتقام‌جو است

یک مقام ارشد اسبق دولت ولز در سخنانی ضمن اذعان به هوشمندی مذاکره کنندگان ایرانی، تهران را متهم تلاش در رسیدن به سلاح هسته‌ای کرد.

ایران لنگر ثبات خاورمیانه است

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: جمهوری اسلامی ایران امروز تبدیل به یک لنگر ثبات و یک نقطه روشن هدایت در منطقه شده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.