سه نقد اساسی بر ایرادات مطرح شده به بورس نفت

منتقدان عرضه نفت در بورس و مشارکت بخش خصوصی در صادرات آن با طرح ایراداتی مانند قیمت‌شکنی در بازار نفت، نیاز بانک مرکزی به درآمد دلاری و ایجاد حراج در سازوکار بورس به دلیل انحصار عرضه‌کننده کارآیی این روش برای مقابله با تحریم‌های نفتی را زیرسوال می‌برند؛ در حالی که همه‌ی این اشکالات قابل چاره‌جویی است.

بازگشت خبرنامه دانشجویان ایران

«خبرنامه دانشجویان ایران نقد درون گفتمانی را، کار ویژه جنبش دانشجویی مسلمان می داند و اعتقاد دارد، نقد سازنده و دلسوزانه، نیاز همه مقاطع تاریخی کشور است، نقدی که در آن ضمن بیان نقاط ضعف و کاستی ها از حریم های اخلاقی و قانونی پاسداری شود و در کنار بیان مشکلات، نقاط قوت و خدمات انجام پذیرفته باز گردد؛ چرا که ایجاد امید و انگیزه و تجلی کار آمدی نظام، رسالت تمامی رسانه ها از جمله رسانه ای دانشجویی است.»

محاکمه معکوس، متهم به مثابه شاکی

«قانون دانانِ قانون شکن» در صحنه فساد اقتصادی، اصطلاحی بود که رهبر معظم در قبال برخی از مفسدین اقتصادی به کار گرفتند. کسانی که با کشف منطقه الفراغ های قانونی، قانون را دور می زنند و به انباشت غیرشرعی ثروت دست می زنند.

سایت خبرنامه دانشجویان ایران هک شد

سايت خبرنامه دانشجویان ایران از صبح امروز شنبه، 27تیرماه هك و از دسترس خارج شده است. از صبح امروز با وارد کردن آدرس اینترنتی این سایت، صفحه زیر مشاهده می‌شود که به نظر می‌آید هکرها عضو گروهی به نام Iranian Silent B0ys باشند.