دست به نقد در توهین به خبرنگاران

متأسفانه پنجشنبه‌شب در برنامه طنزی به نام دست‌به‌نقد که زمانی نمی‌گذرد از شروع پخش آن، در قسمتی از آن به جامعه خبری و خبرنگاران توهین شدیدی شد به‌گونه‌ای که در این پلان خبرنگاران را افرادی گرسنه و محتاج به تکه نان رایگان سازمانی که برای پوشش خبری آن می‌روند، معرفی کرد.

جهانگیری و نهاوندیان عکاس روحانی شدند

عکس یادگاری روحانی با خبرنگاران، تولد نوه زنگنه در سال ۹۳ و عیدی نهاوندیان به مردم از حاشیه‌های امروز پاستور بود.

۸۰درصد کودکان خیابانی پدر و مادر دارند

رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه ۸۰ درصد از کودکان خیابانی و کار و متکدیان صاحب پدر و مادر هستند، گفت: برخی از اولیای این کودکان فقیر، بیکار و یا معتاد هستند.

مهم‌ترین اتفاقات قضایی در هفته گذشته

ضرب الاجل محسنی اژه ای برای وزارت ارتباطات، تبرئه هاشمی ، مهمترین پاسخ های سخنگوی دستگاه قضا به خبرنگاران، سرنوشت پرونده مرتضوی و روغن پالم و توصیه رئیس دستگاه قضا به رئیس جمهور از مهمترین اتفاقات حوزه قضا در این هفته بود.

درخواست خبرنگاران ایرانی برای اعزام به غزه

بیش از 400 نفر از خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای ایران با امضای طوماری، برای حضور در غزه و پوشش مظلومیت مردم این منطقه و نشان دادن جنایات بی‌سابقه صهیونیست‌ها در غزه اعلام آمادگی کردند.

فرار ظریف از پاسخگویی: «پارلمان اروپا را خودشان هم جدی نمی گیرند»

درمورد پارلمان اروپا بعید می دانیم تا آن اندازه که در چند روز گذشته ما آن ها را جدی گرفته ایم خودشان هم باور کنند و اگر بشنوند که کسی ان ها را تا این اندازه جدی گرفته یقینا تعجب می کنند. هرکسی قدری در اروپا چرخیده باشد با من موافق است که کسی در اروپا اهمیتی به تصمیمات پارلمان اروپا نمی گذارد البته من قصد توهین به کسی ندارم ولی نمی گذارم هیچ مرجعی به مردم ایران توهین کند.

طرحی برای تحت فشار قرار دادن رسانه‌های اصولگرا؟

معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طرحی را در دست اجرا دارد که نتیجه قطعی آن تحت فشار گذاشتن و به انزوا راندن رسانه‌ها و خبرنگاران اصولگرا خواهد بود.

فراخوان «جاسوس خبرنگاران» توسط BBC

اخیر شبکه سلطنتی بی بی سی فارسی با راه اندازی بخشی به نام شاهد عینی حلقه دیگری از سناریوهای خود مبنی بر جاسوسی از مناطق مختلف به خصوص جمهوری اسلامنی ایران را آغاز کرده است.

عکس: مصائب خبرنگاران در تركیه

خبرنگاران به خاطر شلیك گسترده گاز اشك‌آور از سوی پلیس تركیه مجبور به كار كردن با ماسك شده‌اند.

آزادی فائزه، خبرنگاران و برخورد با اخلالگران

دادستان تهران درباره زمان آزادی فائزه هاشمی، برخورد با اخلالگران چهارشنبه آخر سال، سرنوشت رسیدگی به پرونده فاضل لاریجانی و زمین‌های تحت تصرف محمد جواد لاریجانی توضیحاتی ارائه کرد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.