«راست می‌گویی یا می‌خواهی ما را بترسانی»؟!

انتخابات هفتم اسفند برخلاف ادعای پرسر و صدای این روزها، نشانه اقبال مردم به دولت و حامیان آن نیست و رضایت ملت از عملکرد ۳ ساله دولت محترم را در پی ندارد.

سناریوی «بازی‌ در دو نقش» تکرار می‌شود؟

امیر توانا_سناریوی «بازی در دو نقش» زمانی به اوج رسید که امیرفرشاد ابراهیمی پس از گذشت ۸ ماه با وساطت رئیس‌جمهور وقت از زندان آزاد شد و شیرین عبادی و محسن رهامی وکیل خودخوانده دانشجویان در حادثه کوی دانشگاه، وکالت کسی را پذیرفتند که یکی از متهمان حمله به دانشجویان و مهاجرانی و عبدالله نوری بود!

بزرگترین وظیفه حمایت از مقام ولایت است

عضو خبرگان رهبری با اشاره به اینکه یکی از بزرگترین وظایف ما این است که هر آنچه می‌توانیم از مقام ولایت حمایت کنیم، گفت: امروز در نعمت‌های اجتماعی نعمتی بالاتر از نعمت مقام معظم رهبری در زیر آسمان وجود ندارد.

نظم جدید جهانی در حال شکل‌‎گیری است اما برخی هنوز معتقدند باید تسلیم غرب شد

سه موضوع هم در تقویت کشور بسیار نقش دارد: یکى مسئله‌ى علم و فناورى است، یکى مسئله‌ى اقتصاد است، یکى مسئله‌ى فرهنگ است. در این سه بخش ما باید سرمایه‌گذارى کنیم؛ اینها عناصر کلیدى‌اند. دولتهاى ما، مسئولین ما، مؤثرین و متنفذین ما، در هر سه قسمت بایستى فعال بشوند و کار بکنند.

شرایط خبرگان، هم «علمیت» است و هم «انقلابی بودن»

حضرت امام فرمودند؛ فلانی می‌خواهد درس بخواند که چه بشود؟ ایشان می‌خواهد درس بخواند که بعدا به اسلام و نظام خدمت کند، الان این امکان فراهم است و ایشان بیاید و مشغول خدمت بشود. مگر نه این است که هدف، خدمت به اسلام است و الان هم این سفره در شورای نگهبان، گسترده شده است. به هر تقدیر بنده قبول کردم.

علم‌الهدی: مردم ‌در فشار اقتصادی هستند

امام جمعه مشهد گفت: در چارچوب مدیریت جهادی، دیوان محاسبات باید ورای اشخاص و نهادها به بررسی عملکرد دستگاه‌ها پرداخته و گزارش دهد تا جلوی تخلفات گرفته شود.

سیزدهمین اجلاس خبرگان رهبری آغاز شد

سیزدهمین اجلاس رسمی مجلس خبرگان رهبری با حضور اکثریت اعضا و به ریاست آیت الله مهدوی کنی صبح امروز در محل مجلس قدیم آغاز به کار کرد.

امسال هاشمی خبرگان را دعوت نکرد / محمد هاشمی: ضرورتی به دعوت نبود

هفت ماهي مي‌گذرد از آخرين ديداري كه خبرگان رهبري با هاشمي‌رفسنجاني داشتند. ديداري كه آخرين ملاقات جمعي اعضاي مجلس خبرگان با دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام در دفتر وي بود. به اين ترتيب بود كه بعد از گذشت 12سال براي نخستين‌بار دیدار اعضاي خبرگان با هاشمي برگزار نشد.

نصیحت خبرگان ملت به فتنه‌گران قدیم و جدید در آستانه انتخابات

به تمام جریان‏ها هشدار مى‌‏دهیم «کم‏رنگ کردن شعارهاى انقلاب» و زیر سئوال بردن مقدسات دینى به ویژه در عرصه حجاب و عفاف را به شدت محکوم مى‌کنیم و به فتنه‌گران قدیم و جدید نصیحت مى‌کنیم که اگر با سیل خروشان ملت همراه نشوند، غرق مى‌‏گردند و بدانند که با هرگونه حرکت فتنه‏‌انگیز و چالش‏‌زا به‌ویژه در آستانه انتخابات مقابله خواهد شد.

در اجلاسیه دهم مجلس خبرگان رهبری چه گذشت؟

دهمین اجلاس خبرگان رهبری در دوره چهارم این مجلس صبح امروز – سه شنبه 15 شهریورماه 90 – در ساختمان سابق مجلس شورای اسلامی برگزار شد. در این بعد از سخنان آیت الله مهدوی کنی جلسه وارد دستور شد و به صورت غیر علنی ادامه پیدا كرد و ناطقان پیش از دستور به سخنرانی پرداختند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.