روسای رسانه‌ای ژاپن احضار شدند

معاون یکی از قانونگذاران ژاپن گفت، حزب حاکم این کشور مقامات دو شبکه تلویزیونی مهم را برای حضور در جلسه پرسش و پاسخ درباره انتشار اخبار احضار می‌کند؛ اقدامی که به گفته منتقدان تلاش دولت ژاپن برای سرکوب انتقادات محسوب می‌شود.

پایش مرزهای شرقی با پهپاد

فرمانده هواپیمایی نیروی انتظامی گفت: برای پایش مرزها در مرزهای شرقی از پهپاد استفاده می‌کنیم و ارتقای امنیت در مرزهای شرقی یکی از مأموریت‌های ذاتی و اصلی هوا ناجا است.

فراخوان برای هیأت نظارت بر مطبوعات

دبیرخانه هیأت نظارت بر مطبوعات برای انتخاب نماینده مدیران مسئول در پانزدهمین دوره هیأت نظارت بر مطبوعات فراخوان صادر کرد.

جریان شناسی رسانه های حامی دولت

عدم برخورداری دولت یازدهم از یک پایگاه اجتماعی مستقل، یکی از اصلی ترین چالش های این دولت محسوب می شود و دولت برای پیشبرد اهداف خود در این حوزه با چالش جدی مواجه است؛ رسانه های متعدد حامی دولت تلاش می کنند تا با طرح مباحث و موضوعاتی که فارغ از کارآمدی یا عدم کارآمدی دولت می تواند جامعه رای رئیس جمهور در 24 خرداد 92 را جذب خود کند و به تحرک آورد؛ فضای اجتماعی را مدیریت کنند.

خبرگزاری ریانووستی و صدای روسیه منحل شد

رئیس جمهور روسیه خبرگزاری ریانووستی و رادیو صدای روسیه را منحل کرد و آنها را در یک خبرگزاری جدید ادغام کرد.

«خبرگزاری سنجد» هم آمد

مدیر گروه کودک و خردسال شبکه دو از حضور فعال این شبکه در بیست و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودک و نوجوان خبر داد و افزود: در پروسه‌ای ۶ ماه خبرگزاری سنجد راه‌اندازی می‌شود.

قوه قضاییه صاحب تلویزیون و خبرگزاری می‌شود

معاون راهبردی قوه قضاییه گفت: قوه قضائیه با توجه به اینکه کار زیادی در جامعه انجام می‌دهد، زبان گویایی ندارد و فعالیت‌های آن به جامعه اطلاع داده نمی‌شود.

خبرگزاری علوم انسانی راه‌اندازی می‌شود

حمیدرضا آیت‌اللهی در نشست خبری کارنامه فعالیت‌های پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی و برنامه‌های حال و آینده آن، از راه‌اندازی خبرگزاری علوم انسانی از سوی این پژوهشگاه خبر داد.

نقدی بر تعدد «خبرگزاری‌ها» در ایران

بدون شک خبرگزاری‌ها به عنوان یکی از مهمترین منابع اطلاع‌رسانی در هر جامعه‌ای می‌توانند نقش مهمی را در تنویر افکار عمومی و ارائه اخبار، اطلاعات و آگاهی به جامعه ایفا کنند، اما فقدان یک نظام جامع حقوقی معین و مشخص در زمینه تاسیس و نحوه فعالیت خبرگزاری‌ها و همچنین وجود مناسبات ناصحیح سیاسی، اجتماعی و فرهنگی باعث شده که اپیدمی تأسیس خبرگزاری در هر نهاد و دستگاهی دولتی و شبه دولتی در ایران ظهور کند.

خبرگزاری بسیج رسماً افتتاح شد

خبرگزاری بسیج صبح امروز در نهمین همایش بسیج و اصحاب رسانه توسط رئیس سازمان بسیج مستضعفین افتتاح شد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.