مدیرعامل «ایرنا» مجرم شناخته شد

دبیر هیأت منصفه دادگاه مطبوعات گفت: در جلسه امروز دادگاه مطبوعات، مدیرعامل خبرگزاری «ایرنا» با اکثریت آرای اعضای هیأت منصفه دادگاه مطبوعات مجرم شناخته شد.

محمد خدادی مدیرعامل ایرنا شد

محمد خدادی مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی شد.

میراث دیجیتالی ایرانی را پاس بداریم

همان طور که روزنامه های قدیمی یکی از منابع تحقیق درباره وقایع روزگار گذشته است، آرشیو سایت های خبری و خبرگزاری ها نیز می تواند منبع قابل اعتنایی برای تاریخ نگاری، تحلیل، تحقیق و … باشد. اما متاسفانه برخی خبرگزاری ها و سایت های خبری با تغییر ظاهر و قالب سایت خود تمام این آرشیوهای خبری را از دست می دهند و دنیای مجازی را خالی از گذشته می کنند.

حاشیه‌های سخنرانی آیت‌الله‌خامنه‌ای در اجلاس عدم تعهد

یکی از خبرنگاران خبرگزاری جمهوری اسلامی، نمی‌دانم برای اینکه چه کسی را خوشحال بکند در یکی از خبرهای خود آورده بود که عراقی‌ها از تصویب فلان طرح خوشحال شدند در حالی که نخیر! هیچ خوشحال که نشدند، خیلی هم عصبانی و ناراحت بودند…

شکایت ايرنا از فارس، رجا و فردا

ايرنا در مطلبي كه امروز روي سايت خود گذاشت، نوشت: علیه خبرگزاری فارس، سایت رجانیوز و فردا نیوز شکایت کرده است

رویه جدید «ایرنا» در پوشش اخبار سخنان رهبری

تریبون مستضعفین – دفتر رهبر انقلاب در تاریخ سوم اردیبهشت ۱۳۹۰ در اطلاعیه‌ای اعلام داشت تنها مرجع موثق انتشار اخبار رهبر انقلاب اسلامی روابط عمومی دفتر ایشان می‌باشد. این اطلاعیه در رابطه با خبری بود که خبرگزاری ایرنا از سخنرانی رهبر انقلاب در جمع مردم استان فارس منتشر ساخته بود. روابط عمومی دفتر مقام معظم […]

دو «خبرناقص» در دو زیرمجموعه تحت نظارت جوانفکر +عکس

اتفاقات صبح امروز دو زیر مجموعه‌ی تحت نظارت علی اکبر جوانفکر خط انحراف فکری گردانندگان آن را بیش از پیش نمایان کرد. انتشار دو خبر گزینشی و جهت دار به صورت درج «خبر ناقص» نشان داد که برخی از نزدیکان رئيس‌جمهور به دنبال اهدافی خاص، قصد دارند با سرپوش گذاشتن بر واقعیات و کاستی‌ها، تفکرات انحرافی خود را به مخاطب القاء کنند.

تذکر شدید دفتر رهبری به خبرگزاری ایرنا

در پی انتشار خبر ناقص سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع مردم شیراز با شماره ۳۰۳۵۱۶۱۸ ساعت ۱۲:۱۴، از سوی خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) روابط عمومی دفتر مقام معظم رهبری، ضمن ابراز تأسف و غیرمسئولانه دانستن این اقدام خبرگزاری ایرنا، از تمام خبرگزاری‌ها و سایتهای خبری درخواست کرد به هیچ عنوان از این خبر استفاده نکنند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.