دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

دیدار صمیمی مسئولان سازمان فضای مجازی سراج با فعالان فضای مجازی خراسان رضوی

مسئولان سازمان فضای مجازی سراج با فعالان فضای مجازی خراسان رضوی دیدار و گفت و گو کردند.

از خاک دلار درمی‌آوریم

معاون وزیرصنعت از کشف عسلویه دوم در خراسان رضوی خبرداد و گفت: باسرمایه گذاری ۲ میلیارد دلاری در منطقه سنگان، ۱.۲ میلیاردتن ذخیره قطعی سنگ‌آهن، ۱۵ میلیون تن گندله و ۱۷.۵ میلیون تن کنسانتره خواهیم داشت.

دستگیری کلاهبردار 70 میلیاردی در خواف

با تلاش مأموران پلیس آگاهی شهرستان خواف خراسان رضوی، فرد شیادی که بیش از 70 میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.

جاده‌های کدام استان‌ها بوی مرگ می‌دهند؟

نگاهی به آمار منتشرشده از سوی پزشکی قانونی در ارتباط با تلفات حوادث رانندگی، مشخص می‌کند جاده‌های مرگبار کشور در استان فارس بیشترین قربانی را می‌گیرند.

فردا؛ آخرین سفر استانی احمدی‌نژاد

محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور کشورمان در آخرین سفر خود به همراه هیئت دولت فردا (چهارشنبه) به خراسان رضوی می‌رود و در جوار بارگاه علی ابن موسی الرضا(ع) سفرهای استانی را به پایان می‌رساند.

سومین شماره تذکره منتشر شد +دانلود

جدیدترین شماره دو هفته نامه تذکره منتشر شد. تذکره به مدیرمسئولی و سردبیری محسن داوودآبادی فراهانی در خراسان رضوی منتشر می‌گردد.

کودکانی که بی‌وطن زاده می‌شوند

سکونت ۹۵ درصد اتباع خارجی خراسان رضوی در بافت اجتماعی مشهد باعث شده تا مهاجرین این شهر با ازدواج، امکان اقامت و اشتغال خود را فراهم کنند، پیوندهایی که جز آوارگی بانوان این سرزمین و بی‌هویتی فرزندانشان حاصلی در پی نداشته است.

طرح «عمو روحانی» در روستاهای خراسان رضوی اجرا شد

معاون فرهنگی ـ آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی از اجرای موفق طرح ابتکاری «عمو روحانی» در قالب کاروان دین، نشاط، زندگی در روستاهای این استان خبر داد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.