ارزش سهام عدالت حداقل 2.5 برابر شده است

مدیرعامل سابق کارگزاری سهام عدالت با اشاره به اینکه سهام عدالت از شهریورماه وارد فرابورس می‌شود، گفت: شرکت‌های مهم بورسی در سبد عدالت قرار دارند و ارزش روز این سهام حداقل 2.5 برابر شده است.

خريد و فروش مسکن مهر قانونی است

مشاور وزير راه و شهرسازي گفت: خريد و فروش براي مسکن مهر متفاوت از ديگر شرايط مسکن مهر آزاد و قانوني شد.

آیا طلای ایران ارزان‌تر است ؟

دیروز یک باند قاچاق طلا در یزد دستگیر شد. یکی دو ماه قبل در هرمزگان و قبل از آن در شیراز و اصفهان. باندهایی که کیلو کیلو شمش و سکه و طلا را در لنج‌ها و خودروهایشان جا داده بودند تا طلا بدهند و ارز آزاد به جیب بزنند.

چانه‌زنی برای خرید خودرو را فراموش نکنید!

اگرچه قیمت خودروهای پرتیراژ داخلی در بازار آزاد در مواردی پرت و غیرواقعی اعلام می‌شود اما فروشندگان در صورت چانه‌زنی خریداران حاضرند تا یک میلیون تومان نیز تخفیف در محصولات خود ارائه کنند.

خریداران پسته ایران چه کشورهایی هستند؟

بررسی و تحلیل آمار گمرک ایران نشان می‌دهد که ایران در ۱۰ ماهه سال ۱۳۹۱ به عنوان دومین تولیدکننده پسته بزرگ دنیا پسته خندان خود را به دستکم ۵۷ کشور جهان صادر کرده است.

خرید بدون دليل دلار جرم محسوب می‌شود

عضو کمیسیون قضایی مجلس گفت: خرید و نگهداری دلار بدون دلیل و با هدف اخلال در بازار ارز جرم محسوب می‌شود.

هشدار در مورد خرید و فروش وکالتی خودرو

رئیس اداره حقوقی پلیس راهور با هشدار به خریداران و فروشندگان خودرو در مورد نقل و انتقال وکالتی، گفت: تردد با پلاک صاحب قبلی هنگام فروش وکالتی مشکلاتی را برای فروشنده خودرو بوجود می آورد.

اين روزها مسكن بخریم يا نه؟

زمانی که به متقاضیان در دو سال گذشته اعلام می‌کردیم برای آرام شدن بازار مسکن اقدام به خرید مسکن نکنند، آرامش نسبی بر بازار حاکم بود و مسکن هم حرکت‌های خوبی را آغاز کرده بود.

جولان دلالان میلیونر سگ فروش در پاییتخت

قیمت پایه سگ‌های خارجی از ۳ میلیون شروع می‌شود. سگ‌های دندان ریشه زده وارداتی با قیمت های گزاف در بازار سگ‌فروشان میلیونر در حاشیه شهر خرید و فروش می‌شود.برخی از همین سگ‌های گران قیمت که به قول دلالان واکسن زده‌اند، ناقل بیماری های خطرناکی هستند.

دستورالعمل جدید خرید و فروش ارز

صرافی‌ها مکلفند عملیات خرید و فروش، تبدیل و حواله ارزی را در سامانه سنا (بانک مرکزی) ثبت کرده و فاکتور سامانه مذکور به مهر صرافی به محض انجام معامله ممهور شود.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.