هویت 5 تن از قربانیان سیل اعلام شد

رئیس مرکز تشخیصی و آزمایشگاهی استان تهران، هویت پنج تن از جان باختگان طوفان و سیل روز یکشنبه تهران را اعلام کرد.

کشف جسد یک زن

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از باز شدن مسیر شمال به جنوب جاده امام‌زاده داوود(ع)، خبر داد و افزود :کار امداد رسانی به سیلاب زدگان همچنان ادامه دارد.

کشف ۶ جسد در جاده امامزاده داوود

سیلاب شب گذشته در تهران و به خصوص در منطقه امامزاده داوود خسارات زیادی بر جای گذاشت. آمارهای متناقضی از کشته‌شدگان سیلاب تاکنون اعلام شده است. ۵۸ نیروی امدادی کار جست‌وجو در مسیر رودخانه را بر عهده دارند و تردد به سمت امامزاده داوود ممنوع است.

۱۶مصدوم درطوفان پایتخت

مدیر روابط عمومی اورژانس تهران اعلام کرد که طوفان روز گذشته پایتخت ۱۶ مصدوم بر جای گذاشته که همه به صورت سر پایی مداوا شدند .

تلفات طوفان در جاده های شمال کشور

آخرین خبرها از سیل اخیر در شمال کشور حکایت از ناپدید شدن ۱۰ کوهنورد ایرانی و خارجی در محور مازندران همچنین گم شدن ۵۰ خودرو و پیدا شدن اجساد پنج نفر از هموطنان حکایت دارد.

جزئیات زمین لرزه 5.2 ریشتری فاریاب

سخنگوی سازمان امداد و نجات هلال احمر گفت: بررسی‌های تیم‌های ارزیاب امداد و نجات نشان می‌دهد که زمین‌لرزه 5.2 ریشتری بامداد امروز در فاریاب هیچگونه خسارت مادی و جانی در پی نداشته است.

اینفوگرافی: فتنه در سفره مردم

برای دریافت داده‌نما در اندازه بزرگتر کلیک کنید

خسارت 5 میلیونی «سینما سلام» به یک‌سینما

اگر نوبت دوم این طرح به همین صورت بی‌برنامه برگزار شود هیچ تاثیری نداشته و همچنان شاهد وارد شدن خسارت به سینماها خواهیم بود. بهتر است در این طرح بلیت ارزان قیمت ارایه شود. خرید بلیت به ما کمکی نمی‌کند اما مانع از هجوم مردم به سینماها می‌شود.