باید سایه تظاهر و دروغ را از فرهنگ دینی زدود

ما رفتارهای دینی را در حضور در مناسبات مذهبی مثل عاشورا، فاطمیه و رمضان پر رنگ می بینیم اما در رفتارهای اجتماعی دچار مشکل هستیم. علت وجود این نقاط قوت به خاطر این است که ذهنیت سازی در این موراد درست صورت گرفته است.

تنها راه نجات آل‌سعود از نظر آیت‌الله جوادی

امروز اگر سعودي‌ها عاقل باشند و بخواهند از آتش نجات پيدا کنند بايد فدک را در اختيار سادات مدينه و مراجع سيّد قرار دهند که اولاد زهرا(س) آن‌جا را حوزه علميه درست کنند و مکتب فاطميه ترويج شود؛ اگر بخواهند از عذاب الهي نجات پيدا کنند، راهش اين است.

منم فاطمه دختر پیامبر

ای مردم( فریب خودۀ ساده اندیش و دل بسته به دنیای فانی ) من فاطمه ام که از اول تا آخر زندگیم جز حق نگفتم و زبانم جز به صدق باز نشده است. پس اگر دنیا، شما را کر و کور کرده به یاد آورید و متذکر شوید که من دختر پیامبرم .

نرم‌افزار «شرح خطبه فدكيه» به همراه لینک دانلود

مرکز تحقیقات رایانه‌ای قائمیه اصفهان، مجموعه ۵۵ سخنرانی آیت‌الله مصباح یزدی در شرح خطبه فدکیه را در قالب کتابی موبایلی و در چهار فرمت کتابخانه‌ای، جاوا، اندروید و pdf تولید و منتشر کرده است.

شرح خطبه فدکیه توسط آیت الله مصباح یزدی

خطبه مبارک فدکيه با اين عبارات شروع مي‌شود که جلسه قبل جمله اول را در حدي که خداي متعال توفيق داد توضيح داديم: «الحمد لله على ما أنعم و له الشكر على ما ألهم؛1»

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.