پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

روحانی کشور را به سمت جنگ می‌برد؟

آمریکا به هیچ وجه توان شروع یک جنگ تمام عیار نظامی علیه ملت ایران را ندارد تا جایی که حتی خود آمریکایی‌ها نیز به این امر معترف‌اند.

نزدیکی اسرائیل به کره شمالی

اسرائیل به جای پول باید وعده همکاری در زمینه‌های کشاورزی، فناوری پزشکی و انرژی سبز را به کره شمالی بدهد.

کلیپ/ او ماموریت دارد…

این ویدئو را ببینید، هاشمی پیش از مرگ وعده می‌دهد:
مطمئن باشید دولت دوم روحانی این کار را خواهد کرد.
جزئیات لایحه بودجه سال آینده نشان می‌دهد اعتبارات جاری نیروهای مسلح در فصل «امور دفاعی» و «حفظ و نظم امنیت عمومی» در سال ۹۷ بالغ بر ۶۱ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان مصوب شده که در لایحه دخل و خرج سال ۹۸ به ۵۱ هزار میلیارد تومان کاهش یافته و ۱۷ درصد افت دارد.

برای خلع سلاح ماموریت دارند؟!

مدیرانی که بودجه دفاعی کشور را در لایحه بودجه ۹۸ به نصف کاهش داده اند، ادامه همان فکر منقرضی هستند که می گفت روزگار فردا روزگار گفتمان و مذاکره است نه موشک. همان ها که بر خلاف واقعیت ها گفتند آلمان و ژاپن پیشرفت کردند چون پس از شکست در جنگ جهانی، بودجه نظامی را کم کردند!

دولت «خلع سلاح» اسرائیل را پیگیری کند

حجم جنایات رژیم صهیونیستی و بالارفتن یکپارچه فریاد محکومیت این رژیم از سوی افکار عمومی جهان، همراه با بحث‌های دوباره در مورد لزوم خاورمیانه عاری از سلاح‌های کشتار جمعی، دولت محترم جمهوری اسلامی ایران را بر آن می‌دارد که موضوع خلع سلاح اسرائیل را در دستور کار سیاست خارجی خود قرار دهد.

انتخاب ایران به معاونت کمیسیون خلع سلاح

کمیسیون خلع سلاح سازمان ملل، غلامحسین دهقانی سفیر و معاون نمایندگی دائم ایران در سازمان ملل را به معاونت این کمیسیون انتخاب کرد.

ایران گزارشگر کمیته خلع سلاح و امنیت سازمان ملل شد

ایران گزارشگر کمیته خلع سلاح و امنیت مجمع عمومی سازمان ملل شد.

حضور در ان پی تی (NPT) نفعی دارد؟

یعنی خروج از ان پی تی می تواند امتیاز باشد؟ اگر واقعاً به بن بست برخورد کنیم. ما انصافاً همکاریهای لازم را در طول این سالهای گذشته انجام دادیم. و اگر این همکاریها لازم ادامه پیدا کند که تا الان کرده و اگر نتیجه نداشته باشد، شما تصور می کنید که چه شود؟ از یک طرف شما عضو ان پی تی باشید، شما را تهدید کنیم به استفاده از سلاح های هسته ای، از یک طرف دیگر در معرض خطرید

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.