فوری/فیلم لحظه نزدیک شدن قایق‌های تندرو ایران به ناو هواپیمابر آمریکایی که دیروز وارد خلیج فارس شد

خبرگزاری «آسوشیتدپرس»:
قایق‌های ایران پس از ورود ناو آمریکایی «یو. اس. اس جان استنیس» به آب‌های خلیج فارس اقدام به تعقیب آن کرده و راکت‌هایی را در اطراف آن پرتاب کردند.
۳۰ قایق ایرانی، ناو آمریکایی و ناوگروه همراه آن را تعقیب کردند. یک پهپاد ایرانی هم برای فیلمبرداری از آن به پرواز درآمد.

پایان یک عمر مجاهدت؛ از پرورش «حاج احمد متوسلیان‌»‌ها تا موازنه قدرت در خلیج فارس

مرحوم حاج محمد ناظری شاگردان بسیاری را برای این مرزوبوم تعلیم و تربیت داد که از آن جمله می‌توان به شهید محمود کاوه و جاویدالاثر احمد متوسلیان و امیر سیاوشی نام برد.

فتنه‌گری‌ علیه عراق در پوشش آشتی‌‌ ملّی

یک رسانه عربی جزئیاتی از کنفرانس فتنه در قطر و هویت شرکت‌کنندگان در آن را که در راستای توطئه جدید حاکمان قطر و دیگر رژیم‌های مرتجع عرب حاشیه خلیج فارس علیه عراق برگزار شده است، فاش کرد.

حمله رسانه ای کویتی‌ها به میدان نفتی آرش

ادعای جدید رسانه‌های کویت و حاشیه خلیج فارس درباره طرح یک مناقصه از جانب ایران برای میدان نفتی «آرش» به دستاویز جدید مطبوعات آنها تبدیل شده تا مواضع ضد ایرانی خود را شدت ببخشند.

خلیج فارس بدون ناوهای هواپیمابر آمریکایی

بر اساس اعلام وزارت دفاع آمریکا، این کشور در مهرماه ناو هواپیمابر«یواس‌اس‌تئودور روزولت» را از خلیج فارس بیرون می‌برد و ناو بعدی در زمستان جایگزین خواهد شد اما تحلیلگران عرب، متعقدند این موضوع برای اعراب جای نگرانی ندارد.

داعش و شیوخ عرب حوزه خلیج فارس

نفوذ داعش در دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی کشورهای عربی رو به افزایش است. شاید بتوان تصویر واضخ تر در این خصوص را در مصر و در عملیات کمین «کرم القوادیش» مشاهده کرد.

موزه شهدا در هواپیمای بوئینگ

دلشاد که با فروش آپارتمان و گرفتن وام، یک هواپیمای بوئینگ مستعمل را خریداری کرده است، قصد دارد این هواپیما را در میان آب‌های خلیج فارس نصب کرده و آن را تبدیل به یک موزه شهدا کند.

در دیدار ملک‌سلمان،اوباما چه‌گذشت

روزنامه الاخبار لبنان در مقاله‌ای به تشریح دیدارها و مذاکرات محرمانه بین ریاض و نمایندگان طرف‌های درگیر در عرصه سیاسی یمن تا قبل از آغاز تجاوز نظامی رژیم آل سعود به این کشور پرداخت.

جزئیات برنامه‌ ششم توسعه تشریح شد

معاون برنامه‌ریزی سازمان مدیریت و برنامه ریزی افزود: برنامه ششم مسأله محور است که سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی، توسعه سرزمینی و نگرش به موضوعات خاص مبنای برنامه ششم است.

اجرای شاهکار مهندسی رزمی دفاع مقدس

نمایی از پل بعثت در دوران دفاع مقدس به همت مرکز رشد شهید تهرانی مقدم بسیج علمی شاهرود در اجلاسیه شهدا به نمایش درمی‌آید.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.