عکس‌هایی کمتر دیده‌شده از حاتمی‌کیا

ابراهیم حاتمی‌کیا دوم مهر، ۵۴ ساله شد. عمری که بیش از ۳۰ سال آن را در عرصه هنر سپری کرده است. به بهانه تولد این کارگردان به مرور عکس‌ها و توضیحاتی از حاتمی‌کیا که به سال‌های دور اختصاص دارد، می‌پردازیم.

اصابت خمپاره معارضین به مدرسه «النّور»

اعضای کاروان زائران صلح سوریه با شنیدن این خبر، بلافاصله به بیمارستان «سنت‌لوییس» مراجعه کرده و ضمن عیادت از کودکان مجروح، به دل‌جویی از آن‌ها و خانواده‌هایشان پرداختند.

«وفا» را آمریکا بهتر از ایران می‌شناسد+عکس

روزگاری نچندان دور، سربازان ایرانی در جبهه‌های جنگ آرزوی داشتن چند قبضه خمپاره ۶۰ با مهمات کافی را داشتند. اما امروز به لطف خدا و تلاش صنعتگران ایرانی، سامانه خمپاره اندازی در داخل ساخته شده است که مسلما باعث شادی دوستان و ترس دشمنان خواهد شد.

هفتمین «خمپاره» منفجر شد!

هفتمین شماره از نشریه‌ی طنزِ «خمپاره» منتشر شد. خمپاره عنوان تنها نشریه‌ی طنز با موضوعِ هنر و ادبِ پایداری است. این نشریه، از محصولاتِ مرکزِ غیردولتیِ شهید آوینیِ قزوین است که توسطِ عده‌ای دانشجو و طلبه اداره می‌شود. هفتمین شماره خمپاره با نوشتارهایی از از سید محمد انجوی‌نژاد، امید مهدی‌نژاد، اسماعیل سکاک، سید مسعود شجاعی طباطبایی، اکبر صحرایی، کارلوس لاتوف و حسین یکتا به چاپ رسیده است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.