رامبد مهمان‌ خندوانه را با کمربند تهدید کرد!

یک بار خانمی به آقای جوان گفته بود: « آقای جوان من دوسال پیش بچه ام با آب جوش سوخت و مرد. تمام زندگی من نابود شده بود. اما با این برنامه و این خندیدن ها دوباره به زندگی برگشتم. فقط آمدم اینجا که حالم را با شما در میان بگذارم و تشکر کنم.»

شبکه نسیم با معرفت و حکمت نشاط ایجاد کند

پس از فرمایشات مقام معظم رهبری شبکه bbc به القا کردن جناحی بودن فرمایشات ایشان پرداخت این در حالی است که همواره در تمامی دولت ها شاهد برخورد دلسوزانه رهبر انقلاب بوده ایم در حالی که bbc با خباثت علیه جمهوری اسلامی ایران اقدام می کند برخی در داخل پژواک خباثت bbc می شوند.

در نقد نسبت برنامه دینی، شادی و خندوانه

متاسفانه خنداندن مخاطب به معنای برانگیختن یک واکنش فیزیکی مانند یک مسکن موقت در فرد، به جای ایجاد شادی باعث شده است که هدفگذاری رسانه ملی به جای تولیدات واقعی به سمت تولید برنامه‌هایی مانند خندوانه و در سطحی بالاتر راه اندازی شبکه ای به نام نسیم برود.

شادی پایدار در برنامه های تلویزیونی

کار با تعمیق نگاه تکنیکی به خنده، یا همان «خندوانه» درست نمی‌شود. نوعی نگاه «قند پهلویی» به مسائل جوانان لازم است تا بتواند مطابق تعریف «طنز»، بدرستی به ریشه‌های غم بتازد و شادی پایدار به وجود آورد.

قرائتی: در ختم پدرم ۷ بار مردم را خنداندم

قرائتی خطاب به حاضران در مراسم عزاداری همسر آیت‌الله حائری شیرازی گفت: شما هم به من غذا بدهید تا برای شما هم فاتحه بخوانم که این صحبت او با خنده حاضران همراه شد.

فضای سایبری در انتظار خنده حلال

چندی پیش وقتی حجت الاسلام قرائتی پیشنهاد ایجاد سایت خنده حلال را مطرح کرد بسیاری از کارشناسان با استقبال از آن راه اندازی چنین سایتی را یک ضرورت برای فضای سایبری کشور دانستند اما همچنان از سوی متولیان اوقات فراغت اهتمامی برای اجرای این طرح دیده نمی شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.