پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

روایت ماجرای خواستگاری پدر موشکی

الهام حیدری همسر شهید طهرانی‌مقدم در جمعی صمیمانه و خودمانی خاطرات دوران کودکی، نوجوانی و ازدواجش با شهید حسن طهرانی‌مقدم را روایت کرد و از سبک زندگی روزهای مقاومت و تلاش‌های این سردار شهید سخن گفت.

با این کتاب به خواستگاری بروید!

کتاب «گفتگوی پرستوهای عاقل» نوشته حجت الاسلام محمد دوست پرور، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه هنر از سوی دفتر نشر معارف منتشر شد.

صداو‌سیماچه‌مدل‌خواستگاری را تبلیغ می‌کند؟

اما روال چند دهه ی گذشته در تولید سریال های تلویزیونی در ایران نشان دهنده‎ی عدم توجه کافی به این تولیدات است. به عنوان مثال، تبلیغ نحوه ی پوشش برای زنان در سریال های دهه‎ی هفتاد به بعد نشان می دهد که مسئولین سازمان صداوسیما یا به این مسئله بی توجهی کرده اند یا این که اصلاً علم کافی در این زمینه نداشته اند!

انتخاب همسر در سبک زندگی دینی

بر اين اساس، بهترين شيوه آموزش و تبليغ و ترويج دين، زندگي ديني و ديني زيستن است! هماني كه به آن سبك زندگي ديني مي‌گويند و همان كه امامان معصوم(ع) فرمودند: مردم را نه با زبان، كه با عمل‏تان به دين دعوت كنيد!

الان وقت ازدواج شما نیست!

اگر به تازگی جنبه اعتقادی زندگی تان قوی تر شده، گرایش های مذهبی، فکری، عقیدتی یا اجتماعی تازه ای پیدا کرده اید، اعتیادتان را ترک کرده اید و… برای ازدواج کمی دست نگه دارید. ازدواج نیاز به افراد مواج ندارد. شما باید در فاز خودتان به ثبات برسید تا بتوانید شناخت بهتری از خود پیدا کرده و بر اساس آن به انتخاب همسر بپردازید.

50 سال پیش مشاور ازدواج چه توصیه‌هایی می‌کرد

در اکثر مسائل و موضوعات حتی راجع به قمار و رقص و میگساری تبلیغات‌ گوناگون و فیلم و نمایشات پی‌درپی عرضه شده و میشود ولی ازدواج و معاشرت دو همسر که در زندگی بشر فوق العاده اهمیت دارد از لحاظ انتخاب و انعقاد و آغاز و ادامه در مسیر تعلیم و تعلم قرار نگرفته و اکثرا توفیق یا شکست در آن به تقدیر و تصادف و امثال این فرضیه‌های خرافی منتسب شده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.