عکس: اجرای حامد زمانی برای هزاران سبزواری

شب گذشته (جمعه) در آئین اختتامیه «هفته سبزوار» و در یادواره ۷۴ شهید فرمانده بسیجی سبزوار، حامد زمانی در حضور بیش از ده هزار نفری مردم دیار سربداران در محوطه شهرداری سبزوار به اجرای برنامه پرداخت. «گزینه های روی میز»، «دیروز امروز فردا» و «بازی ادامه داره» از جمله قطعاتی بود که در این برنامه […]

حامد زمانی و هلالی بازهم هم‌نوا می‌شوند

«حامد زمانی» پیرامون آلبوم موسیقی «بی‌سیم‌چی» و سایر فعالیت‌های موسسه‌ی «دلصدا» و همچنین همکاری مجدد با «حاج عبدالرضا هلالی» توضیحاتی را ارئه کرد.

حامد زمانی «می‌کشیم» را آماده می‌کند

حامد زمانی از ساخت اثری با عنوان «گله از گرگ» خبر داد و گفت: همزمان با جام جهانی که کارهای موسقیایی بیشتر با محوریت تیم ملی بود، آن طرف عده‌ای از مردم چشمشان به مذاکرات هسته‌ای بود لذا به نظرمان رسید که باید از آنها حمایتی شود.

رضا صادقی خواننده تيتراژ «صبحی ديگر»

تيتراژ جديد برنامه «صبحي ديگر» با صداي رضا صادقي روي آنتن شبکه آموزش مي رود.

هجمه به حامد زمانی چه دلیلی دارد؟

خواننده‌ای پیدا شده که جدای از اعتقاداتش وقتی می‌خواند دل خانواده شهدا تسکین می‌یابد، وقتی می‌خواند شور انقلابی برخی از طیف جوانان را فرا می‌گیرد، وقتی حماسی می‌خواند احساس غرور می‌کنیم، وقتی درباره امام رضا (ع)می‌خواند دلمان را به مشهد می‌برد. این کارها جای کدام خواننده و هنرمند را تنگ کرده است؟

امیر تتلو دستگیر شد

رییس پلیس امنیت اخلاقی ناجا از دستگیری یکی از خوانندگان زیرزمینی داخل کشور خبر داد.

تصویر خواننده هتاک بر روی جلد نشریه داخلی

یکی از نشریات جدید‌الورود به عرصه مطبوعات رویه‌ای نامتعارف را در پیش گرفته است که شایسته است با اقدامات مشکوک و عجیب چنین رسانه‌هایی از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برخورد لازم صورت گیرد.

یک خواننده دیگر هم اسراییل را تحریم کرد

«راجر واترز» نوازنده سابق گروه انگلیسی «پینک فلوید» و «سلیف کیتا» خواننده اهل مالی به موج تحریم فرهنگی اسرائیل پیوستند.

خواننده آلمانی برای «جهاد» به سوریه رفت

ابومالک بعد از گرویدن به اسلام، روابط دوستانه نزدیکی با «ابو اسامه الغریب» از سرکردگان القاعده که چهار سال در زندان‌های اتریش بوده است، برقرار کرد.

خواننده لبنانی فرمانده گروهک مسلح شد

یک خواننده لبنانی با استناد به فتوای یکی از علمای سلفی افراطی لبنان، برای عضو گیری در گردان «جهاد» ضد سوریه فراخوان داد.