جشنواره رقص بانوان در تهران برگزار می‌گردد +عکس

جشنواره رقص و حرکات موزون در تهران برگزار می‌گردد.

گروه دو نفره زن و مرد را نمی‌توان «همخوانی» نامید

وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی به صدور مجوز برای تک‌خوانی زنان واکنش نشان داد و معتقد است که صدور مجوز برای یک گروه دو نفره زن و مرد همخوانی معنا نمی‌شود.

کنسرت خواننده زن ماهواره‌ای در تهران

اجرای زنده مهدیه محمدخانی در یکی از فرهنگسراهای تهران موجب برخی اعتراض ها به وزارت ارشاد شده است.

کنسرت مختلط زن خواننده‌ در قزوین

چندی قبل در قزوین یک خواننده زن کنسرتی را برگزار کرد که مستمعان آن به صورت مختلط زن و مرد را شامل می شدند، از آنجا که این کنسرت با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شده و برای آن بلیت فروشی از 15 تا 20 هزار تومان صورت گرفته بود تصمیم گرفتم در این باره از وزیر ارشاد سوال کنم.

آیا خوانندگی زنان حرام است؟

این روزها موضوع خوانندگی زنان که در برخی محافل و مجامع عمومی مطرح شده، واکنش‌های متفاوتی را بر انگیخته است،‌ با توجه به اینکه جامعه ما بر اساس اصول اسلام شکل گرفته است، آیا به راستی خوانندگی زنان در دایره بندگی و ایمان می‌گنجد؟!

وزیر ارشاد: در کنسرتی با تک‌خوان زن نبوده‌ام

وزیر ارشاد در پاسخ به این سئوال که شایع شده است شما در کنسرت تک خوانی یک خواننده زن حضور داشته اید گفت: خیر، چنین چیزی نیست من در چنین کنسرتی نبوده‌ام.

هشدار آیت‌الله مکارم به وزیر ارشاد

یکی از مراجع عظام تقلید با اشاره به مطرح شدن برخی سخنان مبنی بر اعلام نظر فقها در خصوص خوانندگی زنان گفت: این طرز سخن‌گویی سابقه ندارد.

جنتی: تک‌خوانی زنان اگر مفسده نباشد ایرادی ندارد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تک‌خوانی زنان از دیدگاه برخی مراجع اگر مفسده نباشد، ایرادی ندارد.

صدای خوانندگان زن آزاد شود!

در چهاردهمین جشن خانه موسیقی که شب گذشته برگزار ‌شد، در حضور مرادخانی معاون هنری وزیر ارشاد حرف‌های عجیبی زده ‌شد که هیچ واکنشی را از سوی مسؤولان در‌ پی نداشت.

رواج آوازخوانی زنان در فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی

در نماهنگ انتشار یافته در لوح فشرده این فیلم ترانه ای با نام «من باور دارم» با همخوانی «آندرا بوچلی» و «کاترین جنکینز» استفاده شده است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.