خودکشی برای ممانعت از نکاح داعشی

یک بیوه زن عراقی برای دور نگهداشتن خود از ازدواج با سرکرده گروه تروریستی داعش، خود را آتش زد.

داعش 122 نفر از اعضای خود را اعدام کرد

داعش 122 نفر از اعضای خود از جمله 18 سرکرده را به اتهام تلاش برای کودتا علیه این گروه تروریستی در موصل اعدام کرد.

افزایش آمار خودکشی در جهان عرب

طبق گزارش سازمان بهداشت جهانی آمار خودکشی در کشورهای عربی در دهه اخیر به ۴ نفر در ۱۰۰ هزار نفر رسیده و کشورهای عربی شمال آفریقا و قطر در صدر و سوریه در انتهای این لیست قرار دارد.

خودکشی سربازان آمریکایی در «نبرد درون»

مستند «نبرد درون» با موضوع مشکلات سربازان آمریکایی درباره آمار خودکشی به صورت هر ۶۵ دقیقه یک بار است که امروز چهارشنبه ۲۱ مرداد ساعت ۲۱:۳۰ به مدت ۲۶ دقیقه از شبکه مستند سیما روی آنتن می‌‌رود

خودکشی یک نظامی صهیونیست

براساس گزارش وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی، بیشترین میزان خودکشی در جامعه صهیونیستی در سالهای اخیر در بین نظامیان این رژیم به ثبت رسیده است.

خودکشی یک افسر ارشد اسرائیلی

رئیس واحد مرکزی تحقیقات پلیس رژیم صهیونیستی ویژه مبارزه با تقلب خودکشی کرد.

قاضی‎آرژانتینی اتهامات علیه فرناندز را رد کرد

یک قاضی آرژانتینی اتهامات درباره تلاش کریستینا فرناندز رئیس‌جمهور این کشور برای سرپوش گذاشتن روی ادعای دخالت ایران در پرونده آمیا را رد کرد.

پشت خطی‌ها، گوشت قربانی مسئولان

انگار اجل با او هم‌قدم شده بود. باد به پایش پیچید، چادرش به میله‌های ریل گیر کرده بود، تقلا کرد خودش را رها کند اما نمی‌شد و چند لحظه بعد … صدای جیغ خفیف زنی جوان در بین سوت غول آهنی محو شد. همسایه‌هایی که از سر شوق یا بیکاری از پنجره به آمدن قطار نگاه می‌کردند، یک آن، تکه‌تکه شدن همسایه‌شان را به چشم دیدند.

خودکشی سیاسی نتانیاهو

محافل سیاسی صهیونیستی معتقدند بنیامین نتانیاهو با بر هم زدن ائتلافی که باعث نخست وزیری‌اش شده بود، مرتکب خودکشی سیاسی شده و دیگر فرصتی برای بازگشت به این منصب ندارد.

میراث جنگ غزه برای ارتش صهیونیست‌ها

دو ماه پس از جنگ غزه، 3 افسر یگان «گیوانی» که به سبب شدت عمل و خشونت در این جنگ شهرتی کسب کرده، با شلیک گلوله به زندگی خود خاتمه دادند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.