دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

آمریکای نیکوکار!‌

مجموعه ای از دبیرستانها با خلق انحصاری از بهترین امکانات و کادرآموزشی که بهای رسیدن به آن شهریه ای گرانقیمت است مانع از آن میشوند تا عمده دانش آموزها که‌در خانواده های متوسط و فقیر به دنیا آمده اند فرصتی برای موفقیت در آزمون های تحصیلی پیدا کنند(جنایت) اما در مقابل آنها برای مقابله با مکافات اجتماعی این نابرابری نسخه برگزاری خیریه را تجویز میکنند(نیکوکاری)…

ششمین بازار خیریه لبخند یاس در کافه کراسه

ششمین نمایشگاه گروه خیریه ی لبخند یاس با همکاری کافه کراسه افتتاح شد.

برگزاری پنجمین نمایشگاه خیریه لبخند یاس

پنجمین بازارچه خیریه لبخند یاس به همت جمعی از فعالان مجازی برگزار می‌گردد.

فراخوان «نمایشگاه خیریه لبخند یاس»

با عنایت خداوند متعال و توجهات حضرت زهرا ـ سلام‌الله علیها ـ بار دیگر توفیق یافتیم تا با برگزاری نمایشگاه خیریه لبخند یاس، هدیه ای ناچیز به مادر ـ سلام الله علیها ـ تقدیم کنیم.

فیلم: وقتی مجری برنامه زنده شوکه می‌شود

در آن مراسم همه خیّران استان قم حضور داشتند و پس از اینکه اعلام کردم می‌خواهم مدالم را برای کمک به ایتام بفروشم، فردی با نام صابونچیان مدال من را مبلغ 70 میلیون تومان خرید و من هم پولش را به ایتام اهدا کردم. البته پس از آن صابونچینان مدالم را به خودم دوباره اهدا کرد.

مساجد در کشور مسلمانان ابوذری

من در مساجدي كه در لبنان حضور پيدا كردم يك مشكل ديدم كه فكر مي‌كنم مساجد اهل سنت بيشتر از اين مسئله رنج ببرند. و آن اين است كه رابطه عاطفي بين امام جماعت و مأمومين جوان خيلي پررنگ نيست. جمعيت‌هاي خيريه و تشكيلاتي زيادي وجود دارند، به خصوص از طرف حزب الله لبنان، اما اينكه اين جمعيت‌ها به گونه‌اي كه با محوريت مسجد باشند و حول مسجد شكل گرفته باشند، نيست.

کمک هنرمندان به بیماران سرطانی

خیریه بهنام دهش پور17 سال است به بیماران مبتلا به سرطان که بضاعت مالی مناسبی ندارند، خدمات رایگان درمانی ،پزشکی،بهداشتی و فرهنگی اهدا می‌کند و همه این کمک ها تنها به پشتوانه قریب به چهار هزار داوطلب این خیریه صورت می‌پذیرد

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.