«دا» پروژه‌ای فاخر و میلیاردی خواهد شد

مدیرعامل سازمان توسعه سینمایی حوزه هنری با اشاره به ساخت فیلمی در ژانر کودک به پبشنهاد مجید مجیدی گفت: راهی جز اینکه «دا» به پروژه‌ای فاخر و میلیاردی شود نداریم اما تا حد امکان سعی می کنیم از هزینه های اضافی بکاهیم.

نظر مثبت فارابی بر فیلمنامه دفاع‌مقدسی میلانی

این فیلم درباره زندگی یک زن و وقایعی است که در جنگ برای وی رخ می‌دهد اما این داستان هیچ ارتباطی با کتاب “دا” ندارد. خوشبختانه فیلمنامه به فارابی ارائه شده‌است و آنها نظرات مثبتی درباره کار داشته‌اند. امیدوارم بتوانیم امسال فیلم را کلید بزنیم.

همسر راوی «دا» خاطراتش را کتاب می‌کند

از مدتی پیش در صدد آن هستم تا خاطرات همسرم حبیب فرهانی‌خواه، كه از شروع انقلاب تا هشت سال دفاع مقدس و چند سال بعد از جنگ مسئول امنیت منطقه خرمشهر بوده و شرایط بحرانی و خاصی را پشت سر گذاشته به صورت كتاب درآورم.

مجوز ساخت فيلم «دا» لغو شد

بنياد سينمايي فارابي، پروانه ساخت فيلمي براساس کتاب دا به کارگرداني تهمينه ميلاني را لغو کرد.

پخش روايت تلويزيونی «دا» از امشب

اولين قسمت مجموعه روايت تلويزيوني كتاب «دا» به‎كارگرداني سينا عطائيان و تهيه‌كنندگي علي تقي‌پور امشب (5 تير ماه) ساعت 20:25 از شبكه اول سيما پخش مي‌شود.

حاتمی کیا فیلم شهید چمران را می‌سازد

حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی امسال تولید پنج فیلم سینمایی را در دستور کار دارد.

روايت 120 قسمتی كتاب «دا» در تلويزيون

پخش مجموعه تلويزيوني «دا» از ماه آينده با صداي «پريوش نظريه» در تلويزيون آغاز مي‌شود و در 120 قسمت با صداي ساير هنرپيشگان زن ادامه مي‌يابد.

کتابهای «دا»، «خاطرات عزت شاهی» و «احمد احمد» فیلم می‌شوند

مدیر انتشارات سوره مهر از همت جدی حوزه هنری برای ساخت فیلم و سریال با اقتباس از کتاب‌های این انتشارات از جمله «دا»، «خاطرات عزت شاهی»، «احمد احمد» و کتاب‌های زندگی سرداران دفاع مقدس خبر داد.

کتاب خوب باشد، مخاطب می‌خواند

اتفاقی که در مورد کتاب «دا» افتاد و استقبالی که جامعه ایرانی به آن نشان داد شاید بتواند تا مدتها مورد بررسی قرار گیرد و از آن برای ارائه راهکارهای عملی و در عین حال اجرایی برای حوزه کتاب استفاده کرد.

«دا» پرمخاطب ترین کتاب سال 88

در مراسم نخستین همایش «لوح و قلم» که به همت نهاد کتاب‌خانه‌های عمومی در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد از کتاب « دا » به عنوان پرمخاطب ترین کتاب سال 88 تقدیر شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.