قاتل پزشک اردبیلی دستگیر شد / انگیزه قتل مشخص نیست

مسئله قتل پزشک اردبیلی مربوط به رابطه پزشک و بیمار نیست بلکه قاتل دانشجوی پسر 23 ساله‌ای است که به خاطر ارتباط نزدیک با این پزشک حاذق با دعوت از او در منزلش درگیر شدند که این جوان 23 ساله پزشک را با ضربات چاقو به قتل رسانده است.

رحیمی یک هفته به مرخصی رفت

به محمدرضا رحیمی یک هفته مرخصی اعطا شد.

آر پی جی زنی که وزیر شد

معاون دادستان کل کشور که حدود یک سال قبل وزیر دادگستری دولت دهم بود در دوران دفاع مقدس 23 ماه سابقه حضور در جبهه دارد و می گوید که آر پی جی زن و حتی تیرانداز هم بوده است.

جراحات وارده با مرگ خلیلی بی‌ارتباط نیست

این مساله از طریق سازمان پزشکی قانونی به دادسرا اعلام شده است.

مُرسی اسرار ملی مصر را به ایران داده است

یک دادگاه مصری در روز شنبه ۳۱ معترض طرفدار مرسی را به اتهام تجاوز به میدان نمادین «تحریر» در قاهره طی ماه گذشته به دو سال حبس محکوم کرد.

عکس: کتک کاری در پارلمان ترکیه

پارلمان ترکیه روز شنبه شاهد ضد و خورد و بحث و جدل گسترده ای درجریان تصویب پیش نویس قانونی بود که کنترل دولت بر تعیین قضات و دادستان ها را تقویت می کند.

عکس: اعدام قاچاقچی مواد مخدر در قزوین

با حکم دادستان عمومی و انقلاب قزوین یک نفر از سوداگران و قاچاقچیان مواد مخدر به جرم قاچاق هشت کیلوگرم هروئین صبح سه شنبه در ملاء عام به دار مجازات آویخته شد. وی از قاچاقچیان سابقه دار مواد مخدر بود که چندین بار به جرم توزیع مواد مخدر شیشه و هروئین دستگیر شده بود.

آخرین وضعیت پرونده ترور دادستان زابل

رئیس کل دادگستری استان سیستان و بلوچستان با تشریح آخرین وضعیت ترور دادستان زابل گفت: تاکنون 10 نفر در رابطه با این پرونده دستگیر شده اند.

دستگیری عوامل حادثه ترور دادستان زابل

رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان گفت: 10 نفر از عوامل حادثه ترور دادستان زابل دستگیر شدند.

آیا «زلیخا» عامل قتل دادستان زابل بود؟

صبح امروز یکی از روزنامه‌ها خبری پیرامون شهادت دادستان زابل منتشر کرد مبنی بر اینکه زلیخا، یکی از قاچاقچیان مطرح منطقه بعد از دستگیری، دستور قتل دادستان زابل را صادر کرده است؛ خبری که دادستان زاهدان درباره آن توضیحاتی ارائه کرد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.