هماهنگیِ ارشاد؛ راهِ لغو نشدن کنسرت‌ها

معاون فرهنگی قوه قضاییه معتقد است که راهِ پیشگیری از لغو کنسرت‌های موسیقی هماهنگی مراجع صدورِ مجوز با دادستانی و نیروی انتظامی است.

غنچه قوامی با تودیع وثیقه آزاد شد

غنچه قوامی ساعتی پیش با تودیع وثیقه از زندان آزاد شد.

بیانیه دادستانی در خصوص توقیف یک تئاتر

در پی اطلاع واصله مبنی بر ارتکاب برخی اقدامات و حرکات خلاف موازین اسلامی در اجرای نمایش‌نامه «تانگوی تخم مرغ داغ»، در این زمینه پرونده‌ قضایی تشکیل گردید.

پژواکی که خط نفاق را روشن کرد

در ماه هاي پاياني سال 92 شاهد ادعاهايي از سوي اعضاي مجمع روحانيون مبارز همچون آقايان: موسوي خوئيني ها، موسوي تبريزي، موسوي بجنوردي، دعايي و … بر عليه شهيد مظلوم لاجوردي بوديم. وجه اشتراك اين سخنان نسبت دادن بركناري شهيد لاجوردي به امام است (كه همانگونه كه در جوابيه هاي ياران شهيد لاجوردي آمد بر خلاف نص صريح موجود در صحيفه امام است ) و نيز تاييدي بر برخي ادعاهاي ضد انقلاب در خصوص نقض حقوق زندانيان در دوره وي!

دو سایت خبری احمدی‌نژادی فیلتر شدند

سایت خبری تحلیلی «نکات پرس» و سایت خبری «همت نیوز» فیلتر شد.

دادستانی تهران علیه رسایی اعلام جرم کرد

در خصوص تغییر اتهامات و منحصر نمودن موارد اتهامی به ابعاد سیاسی هم باید گفت که تحقیقات صورت گرفته و قرار مجرمیت صادره توسط بازپرس، شامل اتهامات مختلف است و هیچ انحصاری به یک اتهام ندارد.

تابلوهاي نفيس انقلاب را نسوزانيد

مؤمني را به خشونت متهم مي كنيد كه در تمام شئون زندگيش مهر و محبت موج مي زد و هر چه نسبت به جنايتكاران فرقه هاي تروريستي و كفار سخت گير بود نسبت به مؤمنين فروتن و مهربان و با تأسي به جد بزرگوارش «اشداء علي الكفار و رحماء بينهم» بود.

پلیس و دادستانی در تعقیب زمین‌خواران

قوه قضائیه در حالی عزم خود را برای مبارزه با زمین خواری جزم کرده است که بی تفاوتی برخی سازمانها، عدم مستند سازی املاک و زمینهای دولتی و برخی چالشهای قانونی موجب شده تا زمین خواران و موقوفه خواران همچنان به تصرفات خود ادامه دهند.

اظهارات نمايندگان مانند«اعلام جرم‌هاي بی نتيجه» دادستانی قابل پيگرد نيست

یک کار‌شناس مسائل حقوقی معتقد است، با‌‌ همان استدلالی که نمی‌توان یک قاضی یا دادستان را در «اعلام جرم بی‌نتیجه» مورد تعقیب قرار داد، نمی‌توان نمایندگان مجلس را نیز به دلیل اظهارنظر درباره مسائل مختلف فارغ از درست یا اشتباه بودن آن، تحت تعقیب قرار داد.

تریبون مستضعفین رفع فیلتر شد

تریبون مستضعفین که به دستور دادستان تهران فیلتر شده بود پس از گذشت دو ماه رفع فیلتر شد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.