جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

سایت خبری جماران رفع فیلتر شد

با حضور مدیرمسئول سایت جماران در دادسرای فرهنگ و رسانه و اخذ تعهد مبنی بر حرکت در چارچوب قوانین در انتشار اخبار، این سایت رفع فیلتر شد.

«مهدی هاشمی» مسئول رجانیوز را به دادگاه کشاند

نادری گفت: صبح روز دوشنبه میثم نیلی مدیرمسئول رجانیوز در دادسرای فرهنگ و رسانه حاضر شد و در خصوص شکایت مهدی هاشمی رفسنجانی که از سوی علیزاده طباطبایی وکیل خانوادگی هاشمی رفسنجانی در تاریخ 29 آبان مطرح شده بود، تفیهم اتهام شد.

قصه فیلتر شدن سایت الف چه بود؟

طی نامه ای خطاب به دادستان استدلال کردم که تشریفات قانونی در فیلتر کردن رعایت نشده است و به همین دلیل ادامه فیلتر ماندن الف قانونی نیست و باید متوقف شود… قانون جرائم رایانه ای مقرر می‌کند که اگر کمیته تعیین مصادیق مجرمانه، مطلبی را مجرمانه تشخیص داد یا قاضی رسیدگی کننده چنین نظری پیدا کرد، برای سایت‌های دارای مدیرمسئول شناخته شده، باید دستور برداشتن مطلب را به مدیر مسئول بدهد و اگر مدیر سایت دستور را بلافاصله انجام داد سایت فیلتر نخواهد شد تا دادگاه به اصل موضوع اتهام رسیدگی کند.

مجتبی دانشطلب تبرئه شد

مجتبی دانشطلب امروز (10 اردیبهشت) با حضور در شعبه 26 دادگاه انقلاب اسلامی به ریاست قاضی پیرعباسی در جلسه دادگاه شرکت و دفاعیات خود را ارائه نمود. قاضی پیرعباسی نیز با توجه به توضیحات و دفاعیات ارائه شده، وی را از تمام اتهامات مبرا دانست و حکم تبرئه‌ی را صادر نمود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.