داس توفیقی و فرجی‌دانا با دانشگاه‌ها چه کرد؟

از نمونه مهندسی سامانه ستاره‌یاب ملی نصیر یک نیز رونمایی شده ضمن اینکه این طرح مشترکی میان سازمان فضایی، دانشگاه خواجه نصیر و صنعت هوافضای کشور است. نخستین سامانه ستاره یاب ملی به عنوان ابزار ناوبری و کمک ناوبری برای تعیین موقعیت‌ها و ماهواره برها ساخته شده و این سامانه، قادر است تا با تصویربرداری از ستارگان آسمان و تطبیق اطلاعات آنها با حافظه پردازشگر خود، وضعیت ماهواره‌ها را با دقت بالایی محاسبه کند.

مگر با تغییر رئیس جمهور هویت ما هم عوض می شود‎؟

مدتی بود به دلیل مشغله شغلی صفحات این روزنامه را ورق نزده بودم. به سمت آن رفتم و آن را ورق زدم و آهی کشیدم که یک روزنامه حرفه ای که با خرج بیت المال منتشر می گردد به یک روزنامه زرد و مبلغ گفتار و کردار های غربی تبدیل گشته.

پرسش‌های بسیج امام صادق(ع) از روحانی

در حوزه مدیریتی کشور نیز باز شاهد جابجایی های به اصطلاح اتوبوسی، حزبی و صرفاً سلیقه ای بوده ایم و این با جمله شما که فرمودید «ما کلید داریم نه داس!» در تناقض است.توضیح شما در این خصوص چیست؟

چرا همکاران شهید احمدی‌روشن برکنار شده‌اند؟

پدر شهید احمدی روشن در پاسخ به سئوالی در خصوص سوال خود از رئیس جمهور در ارائه گزارش ۱۰۰ روزه اظهار داشت: از آقای رئیس جمهور می پرسم چرا باید کسانی که با مصطفی احمدی روشن زحمت کشیدند و جریان هسته ای را به این مرحله رساندند باید این طور برخورد شود و با اینکه به شغل خود عشق می ورزیدند از کار برکنار شوند؟

رئیس دانشگاه علوم اقتصادی برکنار شد

مهدی صادقی شاهدانی رئیس دانشگاه علوم اقتصادی هم با حکم سرپرست وزارت علوم دولت «ندبیر و امید» برکنار شد.

طنز: گزارش دستاوردهای صدروزه دولت منتشر شد

از آنجا که قرار بود دولت تدبیر و امید بلافاصه پس از استقرار خود در کاخ ریاست جمهوری! اقدام به اجرای برنامه های کوتاه مدت 100 روزه برای بهبود وضعیت مملکت! نماید، و نیز از اونجا که سر دولتمردان به شدت شلوغ است و تمام ظرفیت خود را در جهت اجرای برنامه های فورس ماژور خود هدر داده اند! و دیگر وقتی برای ارائه گزارش دهی به مردم ندارند، ما برحسب وظیفه خود سعی می کنیم گزارشی مختصر از عملکرد دولت تدبیر و امید در این مدت کمتر و بیشتر از صد روز به شما مردم عزیز نماییم.

دولت در فضای مجازی پخته عمل نمی‌کند

صدور حکم ریاست مرکز ملی فضای مجازی و سرپرستی دبیرخانه شورای عالی فضای مجازی از سوی رییس جمهور برای وزیر ارتباطات با قانون انطباقی ندارد.

انتصاب وزیر ارتباطات به عنوان سرپرست مرکز ملی فضای مجازی غیر قانونی است

مجمع فرا با صدور بیانیه‌ای، انتصاب وزیر ارتباطات به عنوان سرپرست مرکز ملی فضای مجازی و دبیر شورای‌عالی فضای مجازی را غیر قانونی عنوان کرد.

مسئولیت جدید یک بازداشتی فتنه

پس از برکناری فرهاد دانشجو از ریاست دانشگاه آزاد، حمید میزراده در حکمی «احسان مازندرانی» را به عنوان مدیرمسئول روزنامه‌ی فرهیختگان منصوب کرد.

فرهاد دانشجو برکنار شد

دکتر حمید میرزاده با 6 رای موافق و 2 رای مخالف به عنوان گزینه پیشنهادی هیات امنای دانشگاه آزاد به شورای عالی انقلاب فرهنگی معرفی می شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.